E-5’te ölümle dans!

Yoldan geçen araç sürücüsü görüntüledi.

E-5’te ölümle dans!

Avcılar’da, 25 yaşlarındaki bir genç, ayağında patenle belediye otobüsünün arkasına tutunarak E-5’te kilometrelerce yol gitti. Sağından solundan geçen araçlara aldırmayan gencin ölümle dansını, belediye otobüsünün arkasından seyreden bir otomobildeki yolcu görüntüledi.

Avcılar’da, 25 yaşlarındaki bir genç, ayağında patenle bir belediye otobüsünün arkasına tutunarak E-5 Karayolu’nda kilometrelerce yol gitti. Akşam saatlerinde sağından solundan geçen araçlara aldırmayan gencin ölümle dansını, belediye otobüsünün arkasından seyreden bir otomobildeki yolcu görüntüledi.
Ayağında patenle, saat 19.50 sıralarında Avcılar Meydan’dan itibaren belediye otobüsünün arkasına tutunarak ilerleyen genç, otobüs E-5 Karayolu’na çıkıp Beylikdüzü yönüne doğru yol almaya başladığında da maceradan vazgeçmedi. Yaklaşık 30-40 kilometre hızla giden belediye otobüsünün arkasından gelmekte olan otomobildeki bir kişi ise o anları cep telefonuyla görüntüledi. Patenli genç, belediye otobüsü yolcu almak için durağa yanaştığında, bir ara tutunmayı bırakıp, kendisini görüntüleyen kişiye “Çekmeye devam et” der gibi bir hareket yaptı. Ardından da, tekrar belediye otobüsünün arkasına tutunarak, hiçbir şey olmamış gibi E-5 Karayolu’nda gitmeye devam etti. (DHA)

Belediye otobüsünde sapık şokuBelediye otobüsünde sapık şoku

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...