Reklamsız Sözcü

Bayraktar’ın çuvalı kayıp!

Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu soruşturmasında ilginç bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

android-time 08:26
Bayraktar’ın çuvalı kayıp!
Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu soruşturmasında ilginç bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sırasında gözaltına alınan Çevre ve Şehircilik eski bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar’ın gözaltına alınması sırasında ilginç bir olay yaşanığı öğrenildi.

gazeteport’un haberine göre; göre Vatan Caddesi’nde bulunan Abdullah Oğuz Bayraktar’ın bürosuna gelen Organize Suç Şubesi polisi burada arama yaparak bazı evraklara el koydu. Bu arada polisin Abdullah Oğuz Bayraktar’ın zaman zaman kullandığı ileri sürülen iki kat üstteki başka bir büroda da arama yaptığı öğrenildi.

Polisin yaptığı aramada burada da çok sayıda evraka suç unsuru şüphesiyle el konularak, emniyet müdürlüğüne götürüldüğü öğrenildi. Ancak daha sonra büronun Abdullah Oğuz Bayraktar’a değil, babası Çevre ve Şehircilik eski bakanı Erdoğan Bayraktar’ın zaman zaman kullandığı bürosu olduğu anlaşıldı.

Abdullah Oğuz Bayraktar’ın serbest bırakılması ardından şube müdürü ve polislerin değişmesi ardından hakkında fezleke düzenlenen Erdoğan Bayraktar’ın alınan evrakların akibetini sorduğu ancak evrakların akibetini öğrenemediği belirtildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:0913.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more