Sözcü Plus Giriş

Gezmeye izinsiz gitti diye birlikte yaşadığı kadını bıçakladı

Adana'da 33 yaşındaki Murat A., kendisinden izinsiz gezmeye giden nikahsız birlikte yaşadığı 28 yaşındaki Nazlı Tur'u bıçakladı

Güncellenme: 11:14, 29/10/2014
Gezmeye izinsiz gitti diye birlikte yaşadığı kadını bıçakladı

Adana’da 33 yaşındaki Murat A., kendisinden izinsiz gezmeye giden nikahsız birlikte yaşadığı 28 yaşındaki Nazlı Tur ile kendilerini ayırmak için araya giren 28 yaşındaki Ferhat Yıldıztekin’i bıçakla yaraladı.

Olay, merkez Yüreğir İlçesi Şehit Erkut Akbay Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 1 çocuk annesi Nazlı Tur, aynı mahallede oturan bir tanıdıklarını ziyarete gitti.

Akşam eve gelen Murat A., nikahsız birlikte yaşadığı kadın ile oğlunu evde bulamayınca, telefonla nerede olduğunu öğrendiği Nazlı Tur’un yanına gitti. Burada Murat A. ile Tur arasında ‘izinsiz gezmeye’ gitme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüşünce A., yanında taşıdığı bıçağı çıkartıp genç kadına saldırdı.

Bu sırada komşuları Ferhat Yıldıztekin de araya girerek çifti ayırmak istedi. A. önce araya giren Ferhat Yıldıztekin’i ardından da Nazlı Tur’u bıçakladı. Oğlunu da yanına alan Murat A., olay yerinden kaçtı. Çevredeki vatandaşlar sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Ambulansla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen Tur ile Yıldıztekin tedaviye alındı.

Polis, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.