Reklamsız Sözcü

Hırsızlar polisle çatıştı

Ankara'da girdikleri evde fark edilen hırsızlar, polisle silahlı çatışmaya girdi

android-time 00:41
Hırsızlar polisle çatıştı
Ankara'da girdikleri evde fark edilen hırsızlar, polisle silahlı çatışmaya girdi

Ankara'da hırsızlık amacıyla girdikleri evden çıkarken polis tarafından fark edilen hırsızlar, polis ile silahlı çatışmaya girdi. Ölen ya da yaralananın olmadığı çatışma sırasında yoldan geçen bir otomobili de gasp eden hırsızlar, otomobille olay yerinden kaçarak izlerini kaybettirdi.

Olay, saat 21.00 sıralarında Çayyolu, Alacaatlı Beyler caddesi 34 numaradaki villada meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde içinde çalıntı malzemelerin bulunduğu 06 AT 7578 plakalı çalıntı otomobille villaya gelen hırsızlar, evde bulunan kasayı alarak otomobile yüklemek istedi. Kasayı yüklenen şahıslar kapıdan çıktıkları sırada, devriye atmakta olan polis ekibiyle burun buruna geldi.

Polisler tarafından yapılan ikaz ateşine üç hırsız silahla karşılık verince çatışma çıktı. Bir süre devam eden çatışma sonrasında kasayı yere bırakan üç hırsız, Beyler caddesi üzerinde seyreden otomobili gasp ederek olay yerinden kaçtı.

Olay sonrasında hırsızlık olayının yaşandığı villada polis ekipleri şerit çekerek önlem aldı. Uzman ekip çağırılarak, hırsızların bırakıp kaçtığı otomobil ve içindeki hırsızlık malzemeleri incelemeye alındı. Kasa ve ev içerisinde incelemeler yapılarak hırsızların kimlikleri tespit edilmeye çalışıldı.

Polis kaçan hırsızlık zanlılarının yakalanması için çalışma başlattı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more