Iğdır’da iğrenç olay

Iğdır'da 5 yaşındaki bir erkek çocuğunu dövüp tecavüz ettiği iddiasıyla 18 yaşındaki B.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Iğdır’da iğrenç olay

Olay dün sabah saatlerinde 7 Kasım Mahallesi Genç Osman Caddesinde meydana geldi. Mahallede gezen 18 yaşındaki B.T. ve kardeşi 11 yaşındaki Ö.T., adı açıklamayan 5 yaşındaki bir erkek çocuğunu metruk binaya götürdü. B.T. çocukla birlikte metruk binaya girerken, kardeşi Ö.T.’ye kapının önünde beklemesini ve gelen olursa haber vermesini söyledi. İddiaya göre B.T., tek katlı metruk binada ilk önce çocuğu dövüp sonra tecavüz etti.

B.T. daha sonra küçük çocuğu yanına alarak dışarı çıktı. Bu sırada küçük çocuğun annesi oğlunu ağlayarak görünce B.T.’ye saldırdı. Polise giden anne çocuğunun durumunu anlattı. Hastaneye götürülen küçük çocuğun tecavüze uğradığı doktor raporuyla tespit edilirken, annenin tarif ettiği eşkale benzer 20 kişiyi gözaltına aldı. Annenin karakolda tespit ettiği B.T. suçlamayı reddederken, sevk edildiği mahkemece tutuklanarak Iğdır Cezaevi’ne gönderildi.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...