Sözcü Plus Giriş

Instagram fotoğraflarınız hayat bulsun

Hepimiz hergün, akıllı telefonlarımız ile anılarımızı, hatıralarımızı resimliyoruz. Neden onlar da gerçek hayatta yanımızda olmasınlar?

Güncellenme: 07:50, 20/09/2014
Instagram fotoğraflarınız hayat bulsun

Hepimiz hergün, akıllı telefonlarımız ile anılarımızı, hatıralarımızı resimliyoruz. Bu anılarımızı özellikle Instagram üzerinden sevdiklerimiz ile paylaşıyor ve onların da bu önemli zamanlarda bizim yaşadıklarımızı görmelerini sağlıyoruz.

Peki zaman zaman siz de, bu anıların sanal bir ortamda kapalı kaldıklarını düşünmüyormusunuz? Neden onlar da gerçek hayatta yanımızda olmasınlar?

Biz bu yüzden Instamagnetci.com‘ u yarattık. Instamagnetci.com, sizin ve Instagram’da takip ettiğiniz arkadaşlarınızın fotoğraflarında, buzdolabı magnetleri yaratmanız için oluşturulmuş bir internet sitesidir.

Gayet kolay ve hızlı arayüzü ile 5 dakika içinde magnetlerinizi oluşturabilir ve güvenli biçimde siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş verebileceğiniz magnetlerin her biri, 5cm*5cm boyutunda 9 resimden oluşur ve toplam 15cm*15cm ebatlarındadır

Magnetler elinize ulaştığında dilerseniz 9 resim bir arada, dilerseniz ayrı ayrı 9 magnet olarak kullanabilir, anılarınızın her zaman yanıbaşınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Instamagnetci, Instagram hesabınıza yüklediğiniz veya takip ettiğiniz arkadaşlarınızın yüklediği fotoğraflardan yapacağınız seçimler doğrultusunda, şık ve şirin mıknatıslar üreten bir baskı hizmetidir. Her bir mıknatıs siparişiniz, 9 adet 5cm * 5cm boyutunda resimlerinizden oluşur. 9 fotoğrafı içeren 15cm * 15cm boyutundaki Instamagnet’inizi bir arada saklayabilir veya her birini tek tek buz dolabınızı süslemek için kullanabilirsiniz.

Hediye kuponu nedir?

Hediye kuponu, Instagram hesabı olan arkadaşlarınıza şık magnetler oluşturmaları için verebileceğiniz en güzel hediyedir. Hediye kuponu alırken belirleyeceğiniz e-mail adresine, aldığınız hediye kupon tutarını ve mesajınızı içeren bir e-mail gider. Kuponu gönderdiğiniz arkadaşınızı kupon kodunu girerek hesabına sizin gönderdiğiniz tutar kadar para yükler ve siparişlerinde kupon tutarını aşmadığı sürece kredi kartı ile ödeme yapmaz. Siz de sevdiklerinizin anılarının unutulmaz bir parçası olmak istiyorsanız onlara hediye kuponu gönderebilirsiniz.

Firma Hakkında
instamagnetci.com, Londra merkezli Voltur Limited’in geliştirdiği bir internet sitesidir. Uzun süredir üzerinde çalıştıkları bu projeyi ilk olarak Türkiye üzerinde denemek istediklerini dile getiren firma direktörü Jennifer Turantekin, kısa bir süre için de sitenin yabancı dil versiyonunun da açılarak tüm dünya üzerinden sipariş verilebilir bir hale geleceğini söyledi. Site üzerinden şimdilik buzdolabı magnetlerinin sipariş edildiğini dile getiren Turan Tekin, kısa bir süre sonra çok daha farklı ürünlerin de sisteme ekleneceği müjdesini verdi.

Voltur Limited, 2007 yılından beri Londra'da faaliyet gösteren T-shirt markası Stabilitees firmasının bir alt şirketidir.

http://instamagnetci.com/