Reklamsız Sözcü

İstanbul’da büyük operasyon!

Gaziosmanpaşa'da, uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyon yapıldı. Önceden belirlenen adreslere eşzamanlı baskın düzenlendi.

00:51 -
İstanbul’da büyük operasyon!

Operasyona, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat ekipleri ile Motorize Polis Timleri Amirliği’ne bağlı Yunus ekiplerinin de bulunduğu çok sayıda polis katıldı.

 

Operasyonda, polis ekipleri kapıların açılmadığı bazı evlerin kapısını balyoz ve koçbaşı ile kırarak içeriye girdi. Ekipler evleri didik didik ararken, şüphelilerin kaçma ihtimali üzerine çatıları da kontrol etti. Operasyon kapsamında bazı şüpheliler gözaltına alındı. Yapılan aramalarda, aralarında bir pompalı tüfeğin de bulunduğu bazı suç aletleri bulundu. Çok sayıda da bonzai ele geçirildi.

 

10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Gaziosmanpaşa’da, uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan helikopter destekli operasyon sonucunda, çok miktarda uyuşturucu madde, silah ve para ele geçirildi.

 

Gaziosmanpaşa Sarıgöl ve Bursa Mahallelerine akşam saatlerinde düzenlenen operasyona, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Narkotik, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat Şubesi ekipleri ile Motorize Polis Timleri Amirliği’ne bağlı Yunus ekiplerinin de bulunduğu çok sayıda polis katıldı.

 

Yapılan operasyon sonucunda 10 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Eve ve işyerlerinde yapılan aramalarda, çok sayıda satışa hazır halde ve yüklü miktarda esrar, bonzai, extacy haplar bulundu. Ayrıca, zanlılarda kuru sıkı tabanca, pompalı tüfek ve uyuşturucu ticaretinden elde edildiği öğrenilen yüklü miktarda para ele geçirildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 00:53 27.09.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more