İzin almak için kendini bıçakladı

Tekirdağ'da ailesinin yanına gitmek isteyen bir er, çarşı izninde kendini yaraladı. Polise 'beni bıçakladılar' diyen asker daha sonra gerçeği itiraf etti

İzin almak için kendini bıçakladı

Tekirdağ’daki Beşiktepe Kışlası’nda vatani görevini yapan 20 yaşındaki R.Y., Aydın’daki ailesinin yanına gidebilmek için çarşı izninde kendi bileğini keserken polis ekiplerine tanımadığı kişiler tarafından bıçaklandığını öne sürdü. Çelişkili ifade veren ve üzerinde bıçak bulunan R.Y. yalan söylediğini itiraf etti.

'Akan kanlar bayrak için'‘Akan kanlar bayrak için’

Beşiktepe Kışlası’nda vatani görevini yapan R.Y., çarşı izninde yanında taşıdığı bıçakla Orta Cami Mahallesi’nde bileğini keserek polise ihbarda bulundu. R.Y. gelen polis ekiplerine ifade verirken tanımadığı kişilerin kendisinden para istediğini, vermeyince bıçakla bileğini kesip kaçtıklarını söyledi. R.Y., ilk ifadesinin alınması ardından ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, polis ekipleri de çevrede inceleme yaptı ancak şüpheli bir kişiye rastlamadı.

Asker postalı tarih olduAsker postalı tarih oldu

Yeniden bilgi almak ve şüphelilerin eşgalini belirlemek isteyen polis ekipleri çelişkili ifadeler veren R.Y.'nin ifadesini alırken, üzerinde bıçak çıkınca yalan söylediğini itiraf etti. Aydın'daki ailesinin yanında rapor alarak gitmek için yalan söylediğini anlatan R.Y., tedavinin ardından taburcu edilirken, askeri yetkililere teslim edildi.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...