İzmir’de baltalı dehşet!

Askerden 1 hafta önce dönen genç Karşıyaka'da baltalı saldırıya uğradı.

İzmir’de baltalı dehşet!

İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından balta ile dövüldükten sonra evinin bahçesine atılan ve kalbi duran 21 yaşındaki Fikret Çoramık, kaldırıldığı hastanede hayata döndürüldü.  Hayati tehlikesi devam eden Çoramık’ın 1 hafta önce askerliğini tamamlayarak geldiği belirlendi.

Olay, saat 02.30 sıralarında, Cumhuriyet Mahallesi 6653 Sokak 11 numarada meydana geldi. İstanbul’da askerliğini geçen hafta tamamlayarak tezkeresini alan Fikret Çoramık, bugün saat 01.00 sıralarında arkadaşları ile buluşmak için evden çıktı. Fikret Çoramık, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından balta ile dövülerek evinin bahçesine atıldı. Çoramık, yakınları tarafından yaklaşık 1.5 saat sonra kanlar içerisinde bulundu.

Çoramık’ın ailesi durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahale ardından Çoramık, Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yolda kalbi duran Çoramık, hastanede doktorların müdahalesiyle yaşama döndürüldü. Hayati tehlikesi devam eden Fikret Çoramık’ın sırt kısmından büyük bir balta yarası, sağ ve sol omuz, kafatası ve yüzünde derin kesik izleri olduğu tespit edildi.

Olaydan sonra evin bahçesinde araştırma yapan polis ekipleri Fikret Çoramak’ın yaralandığı baltayı bulurken, Cinayet Büro ekipleri, kaçan kimliği belirsiz kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı. (DHA)

Sevgilisinin yüzünü yerken yakalandıSevgilisinin yüzünü yerken yakalandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...