Kılıçdaroğlu İzmir’e gidiyor

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Ege zirvesi için İzmir'e gidecek

Kılıçdaroğlu İzmir’e gidiyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel merkez tarafından düzenlenecek ve Ege Bölgesi’ndeki bütün illerden katılım sağlanacak İzmir bölge toplantısı için 1 Aralık 2014 Pazartesi günü gelecek. Örgütlenmeden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün koordinasyonunda, örgüt temsilcilerinin katılımıyla yapılan toplantıların dördüncüsü İzmir'de olacak. Ege Bölgesi’nde bulunan diğer illerin örgüt temsilcileri, belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin de katılacağı toplantıya evsahipliği yapacak olan CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, “İzmir bölge toplantısını gerçekleştirecek ve genel başkanımızı ağırlayacak olmaktan dolayı hem heyecanlı hem de mutluyuz.” dedi.

Daha önce Ankara, Eskişehir ve Giresun'da düzenlenen bölge toplantılarının bu kez İzmir'de yapılacağını ve Ege Bölgesi'ndeki diğer illerin de katılacağını aktaran İl Başkanı Engin, “Diğer bölge toplantılarında olduğu gibi İzmir toplantımıza da Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu katılacak ve örgüte seslenecek. Bu toplantılar, içerik itibariye genel merkezimiz tarafından belirlenen kişilerin katılımıyla gerçekleşiyor, İzmir bölge toplantımız da bu şekilde gerçekleşecek. Toplantıya katılım sağlaması istenen partililerimizi İzmir'de biz, diğer illerde de genel merkezimiz davet edecek. İzmir'de yapacağımız toplantıya, toplamda 2 bin 553 kişi davet edilecek. Bölge toplantılarının ana amacı, CHP'yi iktidara taşımak ve 2015 seçimlerine yönelik hazırlık çalışması yapmaktır. Toplantıyı Kültürpark Fuar Alanı 1 no'lu holde gerçekleştireceğiz. Genel başkanımızın yanısıra, Genel Başkan yardımcılarımız Tekin Bingöl, Bülent Tezcan ve Seyhan Erdoğdu da toplantıya katılarak birer sunum gerçekleştirecekler. Ayrıca davetli örgüt üyelerimizden isteyenler, görüş ve önerilerini toplantının son bölümünde ifade edebilecekler. Toplantının bölge ve İzmir örgütümüze büyük moral vereceğine hiç kuşkumuz yok. Sayın genel başkanımızın vereceği mesajlar ve çizeceği yol haritası, eminim ki genel seçimlerde İzmir'de hedeflediğimiz rekor oy oranına ulaşmamızda bize çok büyük katkı sağlayacaktır.” dedi.

CHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen bölge toplantılarına, bölge kapsamındaki illerin milletvekilleri, MYK, PM ve YDK üyeleri, kurultay delegeleri, il başkanları, il yöneticileri, ilçe ve belde başkanları, belediye başkanları, il ve ilçe gençlik ve kadın kolları başkanları, belediye ve il genel meclisi üyeleri davet ediliyor.(CİHAN)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...