Kılıçdaroğlu millilerimizi kutladı

Kılıçdaroğlu Kazakistan’ı 3 – 1 yenerek 3 puanla tanışan A Milli Futbol Takımımızı kutladı, başarılarının devamını diledi.

Kılıçdaroğlu millilerimizi kutladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kazakistan'ı 3 – 1 yenerek 3 puanla tanışan A Milli Futbol Takımımızı kutladı, başarılarının devamını diledi.

Kılıçdaroğlu, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu’nda 4.maçına çıkan A Milli Futbol Takımımızın Kazakistan’ın 3-1 yenerek gruptaki ilk galibiyetini alması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Maç sonrası olay!Maç sonrası olay!

Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle;

“2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu’nda 4.maçına 1 puanla çıkan A Milli Futbol Takımımızın Kazakistan'ı 3 – 1 yenerek 3 puanla tanışmasına sevindim.

Grubunda Çek Cumhuriyeti, İzlanda ve Hollanda'nın gerisinde kalan ve çok sıkıntılı bir süreçten geçerek bugüne gelen A Milli Futbol Takımımızın Kazakistan galibiyetiyle puanını 4'e yükseltmesi elbette çok önemlidir.

Ama, artık takımımızın puan kaybına tahammülü yoktur. Puan kaybına tahammülü olmayan milli takımımızın bundan sonra yapacağı maçlarda puanlarına puan eklemesini hepimizin ortak temennieidir.

Kazakistan galibiyeti nedeniyle başta futbolcularımız olmak üzere teknik ve idari kadro ile futbolseverleri kutluyor, Kazakistan maçından aldığı moralle Hollanda önüne çıkacak olan A Milli Futbol takımımıza başarılar diliyorum”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...