Reklamsız Sözcü

Kristal’de Ankara’nın gücü

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’ne Grafikir Reklam Ajansı damgasını vurdu.

12:23 -
Kristal’de Ankara’nın gücü

7-18-19 Eylül tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü'nde düzenlenen; reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasını buluşturan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'ne Grafikir Reklam Ajansı damgasını vurdu.

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'nde; Bölge Büyük Ödülü, 3 Altın Kristal ve 1 Gümüş Kristal olmak üzere toplamda 5 Kristal Elma alarak bölgenin en başarılı ajansı olan Grafikir geçen sene de 5 ödül almıştı. Reklam Sektörünün OSCAR'ı “Reklamcılığın Oscar Ödülleri” olarak anılan ve Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'nde100'ün üzerinde fikir önderi ve endüstri liderinin konuşmacı olarak katılımıyla 80'den fazla konferans, seminer, panel, forum, çalışma atölyesi ve eğitimler de yapıldı.

Festivale konuşmacı olarak katılan dünyaca ünlü isimlerden bazıları ise şöyle: Cem Yılmaz, CP+B CEO ve Şirket Ortağı Andrew Keller, Talon Strateji Direktörü ve Yönetici Ortağı Andy Tilley, Iprospect Global Başkanı Ben Wood, AMV BBDO Strateji Direktörü Bridget Angear, The Lookinglass Kurucusu Charles Day, Geometry Global EMEA Strateji Direktörü Cesar Montes.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more