Markette silahlı soygun

Adana'da ellerinde tüfeklerle bir markete giren yüzleri kar maskeli 3 kişi, iş yeri sahibini darp ettikten sonra sigara ve bozuk paraları alıp kaçtı.

Markette silahlı soygun

Olay, saat 20.30 sıralarında merkez Seyhan İlçesi Şakirpaşa Mahallesi Şakirpaşa Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, yüzlerini kar maskesiyle gizleyen 3 kişi ellerinde pompalı av tüfeği ve tabancayla markete girdi. Kimliği belirsiz 3 kişi, ellerinde silahları iş yeri sahibi Bülent Yürürdurmaz’a doğrultarak yazarkasadaki paraları istedi. İstediğini alamayan gaspçılardan biri, elindeki tabancanın dipçiğiyle Yürürdurmaz’ın suratına vurdu.

Kuru sıkı tabancayla PTT soydularKuru sıkı tabancayla PTT soydular

Yürürdurmaz, yüzüne aldığı darp ile geriye doğru düşünce gaspçılardan biri elini yazarkasaya uzatıp bozuk paraları aldı. Diğer iki gaspçı ise marketteki sigaraları, yanlarında getirdikleri torbaya doldurdu. İstediklerini alan gaspçılar havaya ateş ederek olay yerinden hızla kaçarak uzaklaştı. Yürürdurmaz’ın ihbarı üzerine, olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Marketin güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, yüzleri maskeli gaspçıları yakalamak için çalışmalara devam ediyor.

Ankara'da silahlı kuyumcu soygunuAnkara’da silahlı kuyumcu soygunu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...