Merkez Parti: Hedef 1 milyon üye

Karslı "İktidar olmamızın önü kesilemeyecek" dedi.

Merkez Parti: Hedef 1 milyon üye

Merkez Parti “seçim startını” verdi. Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı İl ve İlçe Başkanları toplantısında seçim startını verdi ve teşkilatlardan halka ve Ocak ayına kadar “1 milyon üye” hedefine ulaşmalarını istedi. Karslı “İktidar olmamızın önü kesilemeyecek” dedi.

Parti'den yapılan açıklamaya göre İl ve İlçe Başkanlarına seçim öncesi yapılması gerekenlerle ilgili mesaj veren Genel Başkan “Ocak başına kadar tüm illerde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayalım. Kurulan illerin ilçelerinde kanuni sayıyı bulduk ama hepsini Ocak başında bitirelim. Ocak başına kadar 1 milyon üye sayısına ulaşalım. Bunun için her başkana 100 üye bulma görevi veriyoruz. Göreceksiniz üye sayımızla birlikte gücümüze güç katacağız” şeklinde konuştu.

Toplantıda İl ve İlçe Başkanlarının sorunlarını da dinleyen Genel Başkan Karslı “Hepiniz bu davaya inandınız ve baş koydunuz. Üstelik hiç bir çıkar beklemeden, kendiniz para harcayarak. Ben bu ülkenin bir ferdiyim. Bayrak düşüyor, vatan bölünüyor ve dinim tehdit ediliyorsa, buna seyirci kalamam. Sizler de benim gibi düşündüğünüz için bu mücadelenin içerisindesiniz. Bıkmadan, korkmadan hep beraber mücadele edeceğiz. Milletimizi bilgilendirmek için gerekirse ev ev dolaşacağız. Hem partimizi anlatacağız, hem de bu hükümetin ülkeye verdiği zararı. 2015 seçimlerinden iktidar olarak çıkacağız” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...