MHP İlçe Başkanının evine silahlı saldırı

MHP Kadirli ilçe Başkanı Kemal Çağlar Balcılar'ın evine pompalı tüfekle silahlı saldırı düzenledi.

MHP İlçe Başkanının evine silahlı saldırı

Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, kaçan saldırganları arama çalışmaları başlatıldı.

Diyarbakır'da emniyet müdür yardımcısının koruması silahlı saldırıda yaralandıDiyarbakır'da emniyet müdür yardımcısının koruması silahlı saldırıda yaralandı

 

Edinilen bilgilere göre olay, Osmaniye’nin Kadirli ilçesi Derviş Paşa Mahallesi 493 Sokak üzerinde gerçekleşti. MHP Kadirli İlçe Başkanı Kemal Çağlar Balcılar’a ait üçüncü kattaki eve kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı.

Saldırının olduğu saatlerde Balcılar’ın, MHP İlçe yönetimi ile birlikte bir akrabasının düğününde olduğu öğrenildi. Eşi Ayşe, çocukları Tuğba, Mehmet Kemal ve Emirhan Balcılar’ın evde bulunduğu sırada gerçekleşen saldırıda kurşunların oturma odasına isabet ettiği belirlendi.

'Silahlı saldırıyı eşim önledi'‘Silahlı saldırıyı eşim önledi’

 

Olayda yaralanan ya da ölen olmazken, görgü tanıklarının ifadesine göre 2 kişi olduğu öğrenilen şahısların yakalanması için güvenlik güçleri tarafından geniş çaplı arama çalışması başlatıldı.

Kendisinin düğünde olduğunu belirten MHP İlçe Başkanı Kemal Çağlar Balcılar, evde eşi ve çocuklarının bulunduğu sırada olayın gerçekleştiğini söyledi.

Mescid-i Aksa kuşatmasında onlarca yaralı varMescid-i Aksa kuşatmasında onlarca yaralı var

 

Olaya karışan şahısların yakalanmasını isteyen Balcılar, “Kimseye bir husumetim yoktur. Tek üzüntüm çocuklarımın evde korkması ve tedirgin olmasıdır. Emniyet güçlerimiz failleri bulacaktır. Bizim kimseyle bir alıp veremediğimiz yok. Bunu yapanların bir an önce bulunacağını ümit ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan, MHP İl Başkanı Fahri Kuyulu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, bazı sivil toplum örgütü temsilcileri ile birlikte partililer olay yerine gelerek, Balcılar’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ankara'da öğretmene silahlı saldırıAnkara’da öğretmene silahlı saldırı

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...