Reklamsız Sözcü

Oğul Aktuna’dan anlamlı veda

Bakırköy Belediye Başkan aday adaylarından Oğul Aktuna, “El sıkışarak başladık el sıkışarak vedalaşıyoruz”

11:18 -
Oğul Aktuna’dan anlamlı veda

Babasından aldığı siyasi etik gereği seçim çalışmalarını başladığı gibi bitirme kararı alan Bakırköy Belediye Başkan aday adaylarından Oğul Aktuna, esnafı tek tek ziyaret ederek vedalaştı.

Yerel seçim stardını 31 Temmuz'da başlatarak sokaklarda çalışmaya başlayan Aktuna, “Yaz, kış, yağmur, kar demeden gece, gündüz, neredeyse 7 gün 24 saat hep halkımızın içinde olduk. Onları dinleyip çözümleri ve projelerimizi bire bir halkımıza anlattık. Bugün gelinen noktada partimiz bir karar vermiş ve adaylık sürecini kendi atadığı aday ile sonuçlandırmayı uygun görmüştür. Halkımıza bir söz verdik. Kazansak da kaybetsek de sizinleyiz dedik. Bize vakitlerini ayırıp dinlediler. Sorunlarını, sıkıntılarını paylaştılar. Onlarla vedalaşmadan gitmek olmazdı” diye konuştu.

“BİZ DAHA YENİ BAŞLADIK”

Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğini söyleyen Oğul Aktuna, “Bundan sonra bana düşen hiç bir tarafa kaymadan, hiç bir tartışmadan yana taraf olmadan, vatanım, Parti’m ve Bakırköylü yurttaşlarımız adına hayırlı olacak başarılı bir seçim dilemek. Önümüzde çok uzun yıllar var, haksızlığın, hukuksuzluğun artık kanıksandığı, adaletin çöktüğü, yolsuzluğun zirve yaptığı böyle bir dönemde, bizim gibi cumhuriyet değerleriyle yetişmiş, Atatürkçü, çağdaş ve dürüst insanlara çok görev düşüyor. Biz daha yeni başladık “dedi.


BAKIRKÖYLÜLERE TEŞEKKÜRLER

Gezi ruhu ile mücadeleye baş koymuş, genç, dürüst, çalışkan, azimli, özgür iradeye sahip ve halkla iç içe bir siyasetçi olduğunu söyleyen Aktuna, “Bugün olmasa da yarın vatanım için hizmet etmeyi kendime borç biliyorum. Son olarak yapmam gereken 7 ay boyunca sorunlarını dinleyip, onlar için projeler, çözümler ürettiğim tüm Bakırköy halkına bana gösterdikleri, saygı, ilgi ve verdikleri destekten dolayı her zaman yaptığım gibi kendilerini ziyaret ederek teşekkür etmektir. Tüm Bakırköylülere ve Türk halkına saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more