Sözcü Plus Giriş

Ölüme atlayış

Londra’da üst geçitten ölüme atlayan Kayserili, 29 yaşındaki Elif Orman, bir otomobil altında kalarak öldü

11:23 -
Ölüme atlayış

Olay, Türkiye saati ile 16.30 sıralarında Londra'yı çevreleyen North Circular Road üzerinde yer alan Walthamstow bölgesindeki Trinity Park'daki üst geçitte meydana geldi. İntihar etmek için geldiği üst geçitte kısa bir süre bekledikten sonra, bir anda kendini yola bırakan 1 çocuk annesi Eli Orman, hızla geçen araçların önüne düştü. Yere düştükten sonra bir otomobilin çarptığı kadın için kısa sürede sağlık ekipleri, itfaiye, polis ve ambulans helikopteri gönderildi. Ancak, Orman’ın olay yerinde öldüğü belirlendi. Ulaşımın aksadığı karayolu, polisin olay yerindeki incelemesi ardından yeniden trafiğe açıldı.

Trajik olayı dakikası dakikasına evinin penceresinden izleyen 26 yaşındaki Zeba Begum, “Genç kadın, göz göre göre ölüme atladı. Bu resmen bir ölüm atlayışı, intihardı” dedi.

Cenazesi, araştırma için morga kaldırılan genç kadının yakınları olayı haber alır almaz morga akın etti. Acı olayın duyulması ile çevrede bulunan yakınları ve tanıdıkları 4-6 Derby Road (Enfield) EN3 4AN adresindeki Kırkısraklılar Dayanışma Merkezi'nde (KDM) toplandı. Taziyeleri kabul eden Orman Ailesi, yaşadıkları olayın çok acı olduğunu belirterek kimsenin başına gelmemesini diledi. Kızının ‘hayat dolu' biri olduğunu ifade eden merhumenin babası Ali Orman, beklenmedik ölüm karşısında şaşkın olduklarını, inanmak istemediklerini söyledi.

Elif Orman'ın cenazesi, bugün Kırkısraklılar Dayanışma Merkezi'nde öğle saatlerinde kılınacak namaz ardından Edmonton bölgesinde ‘Türk Mezarlığı’ olarak bilinen Tottenham Park Cemetery'de toprağa verilecek.

DHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more