Onur Özbizerdik sabah tahliye oldu gece adam vurdu

Dün öğle saatlerinde tahliye olan Rezidans cinayeti davası sanıklarından Onur Özbizerdik yine bir yaralama olayına karıştı.

Onur Özbizerdik sabah tahliye oldu gece adam vurdu

Şişli'deki rezidans cinayeti davasının sanıklarından ünlü mafya babalarından Dündar Kılıç’ın torunu Onur Özbizerdik, dün öğle saatlerinde tahliye oldu.

Alaattin Çakıcı’nın da üvey oğlu olarak tanınan Onur Özbizerdik'in gece gittiği eğlence merkezinde bir kişiyi silahla yaraladığı iddia edildi. Polis, olayın ardından kaçan Onur Özbizerdik'i yakalamak için çalışma başlattı.

Şişli’deki bir rezidansın 22. katında işadamı Fatih Edremit'in öldürülmesi davasının tutuklu sanıklarından Onur Özbizerdik, dün tahliye oldu.

Öğle saatlerinde cezaevinden çıkan Özbizerdik, akşam da Sarıyer'deki bir eğlence merkezine gitti. İddiaya göre Özbizerdik, eğlence mekanının güvenlik görevlisiyle tartıştı.

BACAĞINDAN VURDU

Tartışmanın büyümesi üzerine silahını çeken Özbizerdik şahsı bacağından vurdu. Tahliyesinin üzerinden 12 saat geçmeden adam yaraladığı öne sürülen Özbizerdik, plakası alınamayan siyah bir otomobille kaçtı. Yaralı bodyguard ise kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Polis, adam yaraladığı öne sürülen Onur Özbizerdik’i yakalamak için çalışma başlattı. (Cihan)

Polisleri pompalıyla vurdu!Polisleri pompalıyla vurdu!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...