Sözcü Plus Giriş

Patron olmak isteyenlerin fuarı başlıyor

Kendi işini kurmak isteyenler için fırsatların bir araya getirildiği "Bayim Olur musun Fuarı" 18-21 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek.

Güncellenme: 19:38, 10/09/2014
Patron olmak isteyenlerin fuarı başlıyor

Fuarı düzenleyen Medyafors Fuarcılık’ın Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, fuarın hem markalar, hem de yeni iş fırsatları kollayan girişimciler için büyük önem taşıdığını söyledi ve ekledi:

“Bayim Olur musun Fuarı, yıllardır oluşturdukları küçük birikimleri yatırıma dönüştürmek ve kendi işini kurmak isteyen küçük girişimcilerin yanı sıra, büyük bir uluslar arası markanın parçası olabilme heyecanını yaşayan tüm girişimcileri bir araya getiriyor. Bunun yanı sıra, markalara da yeni iş ortakları edinerek büyüme fırsatı sunuyor. Bu da fuarın her geçen yıl artan bir ilgiyle takip edilmesini sağlıyor.”

Fuarın, ülke ekonomisinin gelişimi konusunda önemli bir misyon üstlendiğinin altını çizen Helvacıoğlu şöyle konuştu:

“Markalarla girişimcileri buluşturarak 12 yıldır reel sektöre önemli katkılar sağlıyoruz. İşi olmayana yeni iş imkanları yaratırken, işlerini büyütmek isteyen ve istihdama katkıda bulunmak isteyenlere imkan sağlıyoruz. Bu fuarda büyük düşünenler için de, daha küçük düşünenler için de iş fırsatları söz konusu. Cebinde 5 bin lirası olana da, 1 milyon lirası olana da bayilik ve kendi işini kurma fırsatı var.”

Yayınlanma Tarihi:19:37,