Sen de gel tamam olsun!

Konya Valiliği, David Beckham'ı 7- 17 tarihleri arasında düzenlenecek Mevlana’nın 741’inci Vuslat Yıldönümü’nde düzenlenecek Şeb-i Arus törenine davet etti.

Sen de gel tamam olsun!

Konya Valiliği, dünyaca ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ı, adının yazılı olduğu Torku Konyaspor formasıyla 7- 17 tarihleri arasında düzenlenecek Mevlana'nın 741'inci Vuslat Yıldönümü'nde düzenlenecek Şeb-i Arus törenine davet etti.

 

BECKHAM'A, TORKU KONYASPOR FORMASIYLA ŞEB-İ ARUS DAVETİ

İngiltere de yaşayan ve 8 Nisan 2015 tarihinde geliri ihtiyaç sahiplerine verilecek şekilde Konya'da bir defile yapmayı planlayan Konyalı dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Kartal, geçen cuma günü Vali Muammer Erol'u makamında ziyaret etti. Vali Erol, Zeynep Kartal aracılığı ile İngilizler'in ünlü futbolcusu David Beckham'ı 7- 17 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan Mevlana'nın 741'inci Vuslat Yıldönü'nde düzenlenecek Şeb-i Arus törenine davet etti.

Vali Erol, daveti ise David Beckham'ın, adının yazılı olduğu 42 numaralı Süper Lig'de mücadele eden Torku Konyaspor'un yeşil- beyazlı formasıyla yaptı. Vali Erol, tarafından teslim edilen formanın Zeynep Kartal tarafından Beckham'a ileteceği öğrenildi. David Beckham'ın bu davete ne cevap vereceği merakla bekleniyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...