Reklamsız Sözcü

Soner Yalçın’a anlamlı ödül

Gazeteci Soner Yalçın Bursa'da Basın Özgürlüğü Ödülü'nü aldı.

14:47 -
Soner Yalçın’a anlamlı ödül

Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesi’nin 25’inci yıl dönümü dolayısıyla Gazeteci Soner Yalçın’a ‘Basın Özgürlüğü Özel Ödülü’ verdi.

Bursa’da 500 kadar aktif gazetecinin üyesi olduğu Çağdaş Gazeteciler Derneği 25’inci yılında, kurucu Başkan Yılmaz Akkılıç’ın geleneksel hale getirdiği toplumsal mücadeleye katkı ödüllerini açıkladı. ÇGD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, 25’inci Yıl Basın Özgürlüğü Özel Ödülü’nün Sözcü Gazetesi Yazarı Soner Yalçın’a, Genç Kalemler Ödülü’nün Lodos haber Editörü Hakan Göçmez’e, Kent Kültürüne Hizmet Ödülü’nün Mümin Ceyhan Kütüphanesi’ne, Özel Akademik Ödülün, Kadir Has Üniversitesi öğretim görevlisi ve Jiyan Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni olan Sarphan Uzunoğlu’na, Demokratik katılım ödülünün de Nilüfer Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Bozbey’e, Spor Ödülü’nün ise Bursa’nın ilk ve tek ampute spor kulubü olan Bursagücü Ampute Spor Kulübü’ne verildiği açıklandı.

Açıklamada, kömürle çalışan termik santrali projesi nedeniyle Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi yönetimi ile İnegazi Çimento Fabrikası’na ‘Kara Çevre Ödülü’ verildi.

DHA

 

 

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more