Her acıda Yıldız Tilbe oluyorum

Katıldığı radyo programında konuşan Ayşe Özyılmazel’den ilginç açıklama.

Her acıda Yıldız Tilbe oluyorum

Geçtiğimiz gün yazarlığı ve şarkıcılığı ile beğeni toplayan Ayşe Özyılmazel, Best FM'de  Yasemin Şefik'in canlı yayın konuğu oldu. Yıllar önce babası Neco'nun eurovision'da söylediği şarkı  “Hani” yeniden okuyan sanatçı ilginç açıklamalarda bulundu.

HER AYRILIK ACISINDA; YILDIZ TİLBE OLUYORUM!

Yeni albümü için hazırlıklarını sürdürdüğünü anlatan Ayşe ÖZyılmazel, “Bir gece ayrılık acısı çekiyorum. Yıldız Tilbe şarkıları dinliyorum twitter'dan Yıldız Tilbe'ye yazdım. Hiç tanışmıyoruz. Hemen cevap yazdı bana. Sonra numaralarımızı aldık. Bir şarkı bestelemiştim sadece nakaratının sözünü yazmıştım. Şarkıyı Yıldız Tilbe'ye gönderdim. Bana ertesi güne harika sözlerle geri geldi.” Murat Boz'a “BOZİKO” diye hitap eden Özyılmazel, “Daha önce Boziko bir şarkımı okumuştu.  Mert Ekren'le yaptığımız bir şarkımızı uzun zaman önce aldı. Belki bu albümünde duyarsınız.”

DEMET AKALIN'A GİDERLİ ŞARKI YAPMAK İSTİYORUM!

Kime şarkı yazmak istiyorsun bu aralar diye soran Yasemin Şefik'e “ Demet Akalın'a afili bir giderli şarkı yazmak istiyorum. Hiç o içerikte şarkı yazmadım.  Demet bu tarzda tek. Şarkının lafını da buldum. Bitince de Demet'i arayıp, dinleteceğim.” Aşk ve evlilik konusu açılınca canlı yayında; “Evliliğe Küsmedim. Bir ilişkiye zaten kimse planlar yaparak başlamıyor.

Ne olacağını bilemiyorsun. Benim için aile çok önemli bir konu. Kendim için de istediğim. Sevdiğim insanla aile ve dost olabilmek.” dedi.

Loading...