Sözcü Plus Giriş
GALERİ Ağaoğlu’nu 1 dolara kandırmışlar 5 Kasım 2014 09:45
1 “Olur Olur” filmine konuk oyuncu olarak katılan Ali Ağaoğlu da geceye katılanlar arasındaydı. SOZCU / Evren ABDULLAHOĞLU
2 Filmi izledikten sonra çok beğendiğini dile getiren Ağaoğlu, “Alper’in çok başarılı bir mizah anlayışı var, tüm ekibi gönülden kutluyorum.” dedi.
3 Ağaoğlu '' Çok ucuza gittim beni 1 dolar ile kandırdılar '' şaka bir yana set çok eğlenceli geçti Alper Kul benim arkadaşım onu seviyorum seve seve aralarına girdim 1 dolar mevzusu aramızda bir şaka espiri olarak kalacak dedi.
4 Ağaoğlu '' Elbette bununla sınırlı kalmayacak her zaman tekliflere açığım eğer bir proje daha gelirse seve seve rol alırım dedi.
5 İlk gösteriminde herkesin beğenisini toplayan ve beyazperdeyi ‘Ali’nin kahkaha dolu eğlenceli hikayesiyle 7 Kasım’da buluşturmaya hazırlanan Olur Olur kahkaha sezonunun açılışını yaptı.
6 Alper Kul ve Ali Kobanbay’ın kaleme aldığı eğlenceli bir hikayeyi beyazperdeye taşıyan ‘Olur Olur’un galası Özdilek Park Avm İstanbul’da gerçekleşti. “Olur Olur” u izlemeye sanat ve medya dünyasından isimler akın etti.
7 Alper Kul, Şinasi Yurtsever, Onur Buldu, Selin Yeninci, Ayça Varlıer, Taner Ergör, Onur Atilla, Aylin Kontante, Aziz Aslan, Mehmet Özgür, Jale Aylanç ve Yılmaz Gruda ile Ayten Uncuoğlu ‘nun rol aldığı filmin galası da filmin kendisi kadar renkli ve eğlenceli geçti.
8 Olur Olur filminin galasına eşi ile gelen Doğa Rutkay '' Bir zamanlar ‘erkek arkadaşınız var mı?’ diye soruyordunuz… Oldu. Sonra da ‘ne zaman evleniyorsunuz?’ diye sormaya başladınız o da oldu.
9 Şimdi de ‘çocuk ne zaman?’ diye sormaya başladınız ben sizden korkuyorum ne dediyseniz oldu ‘sıra bunda mı?’ diyerek kahkahalar ile gülmeye başladı.
10 Galaya Ali Ağaoğlu, Keremcem ve Seda Güven, Nurseli İdiz, Kerem Kupacı, Çağlar Çorumlu, Yosi Mizrahi, Metin Serezli, Sertan Erkaçan, Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal , Neşe Sayles, Ayşegül Akdemir, Göksel Kortay, Gülgün Çavuşoğlu, Ferit Aktuğ, Aslıhan Güner, Bülent Seyran, Bülent Serttaş, Mehmet Turgut , Altay gibi sanat dünyasından bir çok isim katıldı.
11 Sarp Apak, Şahin Irmak...
12
13
14
15
16
17
18
19