Ahmet Kural’dan ‘Düğün Dernek’ müjdesi

"Kardeş Payı" dizisinde rol olan yakışıklı oyuncu Ahmet Kural galaya dizi ekibinden oyuncu arkadaşları ile birlikte katıldı.

Ahmet Kural’dan ‘Düğün Dernek’ müjdesi

Kendi filmi harici ilk kez başka bir galaya katıldığını belirten Kural ” Çok heyecanlıyım. Zaten Büşra’nın neler yapabileceğini biliyorum. Murat Boz’un da büyük bir oyunculuk sergilediğini düşünüyorum. Çünkü çok yetenekli, Türkiye için çok büyük bir değer “dedi. Türk Sineması’nın 100.yılı hatırlatılarak arka arkaya vizyona giren filmler ile ilgili soruya Kural “Çıkabildiği kadar Türk filmi çıksın bu bir denemedir.

AHMET KURAL MÜJDEYİ VERDİ

İyi de kötü de olsa Türk Sineması için bir kazançtır. Ben bol gişeler diliyorum arkadaşlarıma, inşallah iyi bir gişe ile güzel bir film olmuştur” dedi. “Düğün Dernek” filmi ile büyük bir başarıya imza atan Kural, magazin muhabirlerin aracılığıyla hayranlarına serisinin 2.ci filminin çekileceği müjdesini verdi. Gelecek yaz çekileceğini söyleyen Kural, Filmde yeni oyuncuların yer alacağını belirtti. Serinin ilk filmde başrolü paylaştığı Murat Cemcir ile seslendirdikleri ” Dım dım yar ” adlı şarkı çok beğenilen Kural, yeni film içinde bir şarkı seslendireceklerini söyledi.

 

 

Düğün Dernek'ten Düğün Dernek’ten “Entarisi dım dım yar”

 

Loading...