Reklamsız Sözcü

Annenizi ve babanızı bakım evine vermeyin

Başarılı oyuncu Hatice Aslan’dan gazetecilere ailenin önemiyle ilgili açıklama.

android-time 09:19
Annenizi ve babanızı bakım evine vermeyin
Başarılı oyuncu Hatice Aslan’dan gazetecilere ailenin önemiyle ilgili açıklama.

30 yıllık deneyimi ile saç tasarımına bambaşka bir bakış açısı geliştiren Ertan Altun, 44. Yaşını Etiler'deki stüdyosunda birçok ünlü ismin katılımı ile kutladı.

Ertan Altun, son dönemde sektöründe en çok konuşulan isimlerden biri. Altun, geceye gelen ünlü isimler ile tek tek ilgilenirken doğum günü  partisinin renkli geçmesi yanı sıra magazin gündeminde de merak edilen aşkların yüzeye çıkması da dikkatlerden kaçmadı.

Bir dargın bir barışık olan yakışıklı oyuncu Kenan Ece ile Hatice Aslan aşkı kaldığı yerden devam ediyor. Ünlü çift gece sonunda partiden ayrı ayrı çıkarak hedef şaşırtmaya denedi. Mekandan daha en son çıkan Aslan, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Aşk hakkında konuşmak istemeyen ve geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Hatice Aslan, annesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aslan,'' Biz kıymetini bildik siz de bilin annenizin babanızın kıymetini bilin, bunu yaşla başla alakası yok elinizden geldiği kadar kıymetini bilin ve hiçbir şekilde bakım evine vermeyin  her zaman yanınızda olsun anneniz, babanız biz öyle yaptık siz de öyle yapın'' diyerek sözlerini noktaladı.

Doğum günü partisine katılan bir diğer sürpriz isim ise Derya Şensoy İle Seçkin Özdemirdi. Uzun süredir ortalarda görüntülenmeyen çift doğum gününe birlikte gelerek akıllarda kalan soru işaretini ortaya çıkarmış oldu.

Güzel oyuncu Seda Bakan eşi ile gelen isimler arasındaydı Bakan, gece boyunca dans ederek ve halay çekerek ortaya renkli bir tablo çıkardı. Gelen isimler arasında Emre Altuğ, Seda Bakan eşi Hatice Aslan, Kenan Ece, Derya Şensoy ve Seçkin Özdemir vardı.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more