Reklamsız Sözcü

Arkadaşım Hoşgeldin’de Hayko Cepkin fırtınası esti

İzleyenleri gülme krizine sokan Arkadaşım Hoşgeldin 'de Hayko Cepkin uzay temalı komediye şarkıları ve şovuyla damga vurdu.

02:54 -
Arkadaşım Hoşgeldin’de Hayko Cepkin fırtınası esti

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın baş rollerini paylaştığı ekip her hafta farklı hikayelerle ve farklı konuklarla seyircilerin karşısına çıkıyorlar.

“Arkadaşım Hoşgeldin” 30 Ocak Perşembe akşamı Kanal D’de Hayko Cepkin’i konuk etti. Hayko Cepkin uzay temalı komediye şarkıları ve şovuyla damga vurdu. Tolga Çevik ve Ezgi Mola, Arkadaşım Hoşgeldin programının ilk bölümünde, yeni evli ve balayı için yola çıkan çifti canlandırdılar. Yeni evli çiftin en büyük şanssızlığı ise kayınvalidenin de balayına geliyor olmasıydı. Romantik bir tatil planlayan Arkadaşım, ansızın kayınvalidesini planın ortasında buldu. Hal böyle olunca da ortaya yine kahkaha dolu diyaloglar ortaya çıktı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümün ikinci kısmında ise Tolga ve Ezgi, Dünya'dan ayrıldı ve uzaya gitti. Uzayda gezinen ikili, yıllar önce Dünya'dan gönderilmiş ve uzayda kaybolmuş olan Hayko'yu buldu. Hayko ile iletişim kurmaya çalışan ikiliyi ise kötü bir sürpriz bekliyordu. Zira, Hayko'nun niyeti Dünya'yı havaya uçurmaktı. Akabinde de Hayko Cepkin ile Arkadaşlarım arasında amansız bir mücadele başladı.

Programda Hayko Cepkin piyanonun başında izleyenler bir de müzik ziyafeti sundu.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 02:55 01.02.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more