Sözcü Plus Giriş

Atilla Taş, 03 Eylül 2014 tarihinde, Muharrem İnce’nin basına yansıyan bir fotoğrafını paylaşarak “Neymiş efendim adam bira içmişmiş, içer kardeşim ne var bunda? Lafa gelince insanların yaşam şekline saygılıyız” diye bir tweet atmıştı. Bunun üzerine Müslüm Taş #AK rumuzlu bir kullanıcı “soyadım seninle aynı olduğu için utanıyorum. Ama Allah’tan ben Türk’üm” yorumunu yaptı ve Atilla Taş‘ın aşağıdaki yanıtı sosyal medyayı salladı.

 


Atilla Taş, durmadı ve yapıştırdı cevabı, yorum yapan takipçisinin adının sonuna eklediği #AK ifadesine göndermede bulundu. Şöyle bir tweet’le karşılık verdi, tweet yüzlerce RT aldı. Atilla Taş, “Soyadın benimle aynı değil sende taşak yazıyor.” dedi.

Atilla Taş‘ın bu tweete tepkisi ilginç oldu. Ünlü şarkıcı Taş, yorum yapan takipçisinin kullanıcı adındaki #AK ifadesine göndermede bulunarak, “Soyadın benimle aynı değil sende taşak yazıyor.” dedi.

Kısa sürede çok sayıda RT alan Atilla Taş‘ın bu yanıtının ardından Müslüm Taş #AK adlı takipçisinin hesabını kilitleyerek kullanıcı adını “qwerty” şeklinde değiştirdiği görüldü.

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:09:47,