Ayrılığın sebebi Sera Tokdemir mi?

Ata Demirer ve Özge Borak'ın boşanmalarında adı geçen isim Sera Tokdemir kimdir?

Ayrılığın sebebi Sera Tokdemir mi?

Ata Demirer ve Özge Borak'ın evliliğinin tek celsede bitmesinin nedeni olarak ortaya atılan Serra Yılmaz isminin aslında Sera Tokdemir olduğu iddia edildi. İki yıl önce Suada’da dillere destan bir törenle evlenen ünlü komedyen Ata Demirer ile Özge Borak’ın evliliğinin sessiz sedasız bitmesi magazin kulislerinde tartışma konusu yarattı.

Geçen haftalarda Borak’ın hesabı hacklenmiş ve Özge adına “Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz ile beni aldatıyor, boşanma kararı aldık” tweet’i atılmıştı. Bu olayın ardından boşanmanın gerçekleşmesi şaşırttı.

Serra Yılmaz değil, Sera Tokdemir!

Magazin kulislerinde kulaktan kulağa dolaşan dedikodularda Serra Yılmaz olarak adı yazılan oyuncunun aslında ‘Sera Tokdemir’ olduğu ortaya çıktı. 33 yaşındaki Tokdemir’in eski evliliğinden Boran adındaki bir de oğlu var.

SERA TOKDEMİR’DEN AÇIKLAMA

Olayda adı geçen oyuncu Sera Tokdemir haberlere ilişkin bir açıklama yaptı. Açıklamada, “basında ve sosyal medyada yer alan “Ata Demirer ile Özge Borak çiftinin boşanma nedeninin Sera Tokdemir olduğu öğrenildi” haberleri tamamen asılsızdır” dedi. Ata Demirer’i sanatçı kimliğinin dışında tanımadığının altını çizen Sera Tokdemir ” Ata Demirer ile birebir bir tanışıklığım bile  yok. Böyle bir haberde adımın geçmesinden dolayı büyük üzüntü duydum. En kısa zamanda da bu yanlışlığın düzeltilmesini umuyorum” dedi.

Ata Demirer Özge Borak evliliği bittiAta Demirer Özge Borak evliliği bitti

“Annesiyle aynı yaştayım”

‘Eyvah Eyvah’ serisinde rol alan tiyatrocu Serra Yılmaz, adının boşanma olayına karışmasına çok üzüldüğünü açıklamıştı. Demirer’in Borak’la anlaşamadıkları için medeni şekilde boşandığını söyleyen Yılmaz, “Onlar benim aile dostum. Ata’nın annesiyle yaşıtım. Benim Ata’dan 5 yaş küçük oğlum var. Adımı nasıl böyle bir olaya karıştırlar? Çok üzüldüm” dedi.

Ünlü oyuncuyu hacklediler!Ünlü oyuncuyu hacklediler!

“Davayı birimizin açması gerekiyordu”

Öğlen saatlerinde boşanan Özge Borak, daha sonra rol aldığı Güldür Güldür programının çekimine katıldı. Çıkışta boşanma davasını Demirer’in açtığı hatırlatıldığında “Gerekli açıklamayı yaptık, anlaşarak boşandık. Davayı kimin açtığının bir önemi yok, zaten birimiz yapacaktık. Ata bey yaptı” dedi. Bir süre önce Cihangir’deki evden ayrılan Borak, boşanmadan ailelerinin de haberi olduğunu belirterek taksiye binip uzaklaştı.

Ata Demirer ve Özge Borak resmen ayrıldıAta Demirer ve Özge Borak resmen ayrıldı
Polis Akademisi Alaturka geliyorPolis Akademisi Alaturka geliyor
Loading...