Reklamsız Sözcü

Boz Tarkan’ın eski aşkıyla birlikte

İddia, çiftin aynı tarihlerde Akyaka’da olmasıyla gerçek olabileceğine olan inancı arttırdı.

android-time 10:24
Boz Tarkan’ın eski aşkıyla birlikte
İddia, çiftin aynı tarihlerde Akyaka’da olmasıyla gerçek olabileceğine olan inancı arttırdı.

Stilist sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’ndan yaz ortasında ayrılan Murat Boz’un adı birçok aşk haberine karıştı. Ancak yakışıklı popçu, iddiaların hepsini “Kalbim boş” diyerek yalanladı. 1 hafta önce Gökova Körfezi’nin gözde tatil beldesi Akyaka’ya giden Murat Boz’un adı, Tarkan’ın eski sevgilisiyle anılıyor.

SOSYAL MEDYA SÜRPRİZİ

Dedikodulara göre; Boz, gözlerden uzak bu tatilinde adını Tarkan’la yaşadığı aşkla duyuran Bilge Öztürk’le buluştu. İkilinin Instagram hesabındaki paylaşımları da bir araya geldiklerini doğruladı. Arkadaşlarıyla birlikte Akyaka’daki bir balıkçıda görülen ikili arasındaki samimiyet, akıllara “Aşk mı, arkadaşlık mı?” sorusunu getirdi.

 DOĞRULUĞUNU ZAMAN GÖSTERECEK

Megastar’ın vokalistliğini yaptığı sırada Öztürk’le tanışan Murat Boz’un yıllar sonra ilk kez güzel avukatla yan yana gelmesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. İkilinin Akyaka’daki buluşmasının planlı olup olmadığı bilinmezken; Bilge Öztürk ile Murat Boz arasındaki ilişkinin ne olduğunu da zaman gösterecek.

Tarkan ile avukat Bilge Öztürk’ün aşkı, 7 sene sürdü. 2008’de yollarını ayıran çift, ilişkileri kadar ayrılıklarıyla da gündem oldu. Tarkan’ın Öztürk’ten sonra uzun süreli bir ilişkisi olmazken; güzel avukat Salih Alexander Çakır, Özgür Mumcu ve şarkıcı Koray Candemir’le aşk yaşadı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:2606.11.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more