Reklamsız Sözcü

Reklam düşkünü İzzet Yıldızhan

Hira bebeği ziyaret eden Bülent Ersoy hastane çıkışı sert açıklamalarda bulundu.

android-time 11:17
Reklam düşkünü İzzet Yıldızhan
Hira bebeği ziyaret eden Bülent Ersoy hastane çıkışı sert açıklamalarda bulundu.

Türk sanat müziğinin güçlü sesi Bülent Ersoy kısa ziyaretinden sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Böyle bir güzellik olamaz. Dualar ettim. Şansı inşallah güzel olsun. İnanılmaz güzel bir bebek gördüğünüzde hak vereceksiniz. Demet’e benziyor biraz ama çocuk ikisinden de güzel onlar halt etmiş nazar değmesin ay parçası, böyle bir güzellik olamaz.” Hastane ziyaretine Teyze olarak gittiğini damadım dediği Okan Kurt'u da çok sevdiğini dile getirdi.

İBRAHİM TEKRAR TEKRAR ÖPSÜN ARİF’İN ELİNİ

Diva, “Arif Hoca gibi bir lakaba sahipsiniz ama bunun kıymetini bilmiyorsunuz hoca. Sana bugüne kadar hoca deyip elini öptüğüm güne yazıklar olsun” ifadelerini kullanan Tatlıses'e de sitem etti.“Arif çok önemli bir müzik adamıdır onunla onun ne alakası var İbrahim her zaman Arif’in elini öpmeli, tekrar tekrar öpmeli” dedi. Tuğba Ekinci'nin kulise girip sansasyonel bir şeyler yapalım dediği iddialarını cevaplayan Ersoy, “kulise gelmedi haber yolladı. Ben misafirlerimle kuliste görüşmek istemiyorum heyecanı kaçmasın diye dedim. Ne istekle gelebileceğini bilemem” dedi. Biten programı için de, “Çok büyük başarı elde ettiğimi düşünüyorum beni kaybedenler düşünsün.”

İZZET’İN REKLAMA İHTİYACI VAR

Bülent Ersoy'la program yapmaya başlayan ve daha sonra yollarını ayıran İzzet Yıldızhan ‘Bülent Ersoy iki yüzlü program o yüzden bitti” demişti. Ersoy'un cevabı gecikmedi. “Onu niye zamanında söylemedi de plağı çıktığında söylüyor. İlk başta doku uyuşmazlığı dedi sonradan böyle bir şey demesi reklam, ben kimseye reklam malzemesi olmam.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:2807.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more