Reklamsız Sözcü

Ferhat Cehennem’i görse…

Nossa Costa'da sahne alan Ferhat Göçer, Cübbeli Ahmet Hoca'ya sahneden yanıt verdi.

15:52 -
Ferhat Cehennem’i görse…

Aşk şarkılarının en iyi yorumcusu Ferhat Göçer önceki akşam Ataköy'deki Nossa Costa isimli mekanı tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutamayacakları bir ‘Sevgililer Günü' yaşattı.

BVS Group'un sahibi bulunduğu Nossa Costa'daki programına, Git, Yastayım, Biri Bana Gelsin, Sen Söyle Hayat. Geceler, İspanyol Meyhanesi, Veda Busesi, Sessiz Gemi, Samanyolu şarkılarını peş peşe söyleyerek başlayan sanatçı, şarkı aralarında konuklarla sohbet etti.

CÜBBELİ AHMET HOCA’YA YANIT

Ünlü şarkıcı çok sevilen ‘Cennet' şarkısını söylemeye başladığında Nossa Costa'yı dolduran konuklar hep birlikte kendisine eşlik ettiler. Bu arada pek çok çift de dansa kalktı. Ferhat Göçer şarkıyı bitirdikten sonra, ‘Cennet' şarkısıyla ilgili Cübbeli Ahmet Hoca'nın ilginç bir sözünü kendisine ilettiklerini belirterek şunları söyledi:

“Cübbeli Ahmet Hoca benim için demiş ki ‘Beyefendi, Cennet'i değişmem saçının bir tek teline diyor ama Cehennem'i görse kaçacak delik arar.' Ferhat Göçer'in anlattıklarına konuklar kahkaha ile gülerken, ünlü sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü: “Cübbeli Ahmet Hoca öyle diyor ama ben de teşbihte hata olmaz deyip kendisinin yüzüne bu şarkıyı söylemek isterim.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more