Sözcü Plus Giriş

Doğa’dan ‘evimin kadınıyım’ açıklaması

Başarılı oyuncu Doğa Rutkay, gazeteci eşi Kerimcan Kamal’la birlikte alışverişte görüntülendi.

09:33 -
Doğa’dan ‘evimin kadınıyım’ açıklaması

Son ayların en beğenilen projesi ‘Güldür Güldür’deki performansıyla büyük beğeni toplayan Doğa Rutkay, önceki gün eşi Kerimcan Kamal’la birlikte alışveriş turu sırasında objektiflere yansıdı. Mağazaları gezindikleri sırada birbirlerinin ellerini bir an olsa dahi bırakmayan ikili, alışverişlerinin bitmesinin ardından ayaküstü sorulara cevap verdi.

ÇOCUK İÇİN HAYIRLISI

‘Güldür Güldür’ün yakın zamanda Türkiye turnesine çıkacağını belirten Doğa Rutkay, ”Açıkcası tüm ekip olarak kendimizi ‘Güldür Güldür’e odakladık. Onun yanı sıra bir projede yer alabileceğimi sanmıyorum” dedi. Evliliğinin de gayet iyi gittiğini belirten Doğa Rutkay, ”İşim dışında evimin hanımıyım. Çok şükür ki keyfimiz yerinde” dedi.

Magazin gazetecilerinin artık klişe haline gelen ‘Çocuk düşünüyor musunuz?’ sorusu üzerine ise kahkahayı basan Rutkay, ”Çocuk sahibi kim olmak istemez ki… Daha henüz evliliğimizin ilk aylarındayız biraz daha zaman geçmesinden yanayız fakat bu işlerinde zamanı olmaz tabi. Hayırlısı…” diyerek bulundukları yerden ayrıldılar.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more