Sözcü Plus Giriş

Ben de onları giydireceğim

Sinan Akçıl'la aşk yaşayan Ebru Şallı ilişkilerine nazar değecek diye bu konuda çok fazla konuşmayı tercih etmiyor.

10:25 -
Ben de onları giydireceğim

Ünlü popçu Sinan Akçıl ile aşk yaşayan güzel sunucu Ebru Şallı önceki gün Etiler Ak Merkez’de görüntülendi. Elinde telefonuyla mesajlaşan Ebru Şallı Starbucks’ta sıraya girip kahvesini aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şallı “Plates DVD’si çıkarıyorum yakında. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme VCD’si. 2 haftada 2 beden incelten süper bir DVD. İki hafta içinde çıkacağı için çok heyecanlıyım. Yanında kitapla birlikte çıkacak. Hem Plates DVD’si hem de kitap olacak. Herkes bu DVD’yi bekliyor. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jeane girme durumu var, dar jean giymek istiyorlar, bu konuda çok heyecanlılar. Ben de onları giydireceğim.” dedi.

HERKES NAZARDAN KORKAR

Renkli giyinmeyi sevdiğini söyleyen Şallı, ‘Sinan Bey’le birlikte yurt dışında kayak merkezinde görülüyorsunuz, Türkiye’de ne zaman sizi birlikte çekeceğiz sorularına?’ “Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum” dedi. Evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna yanıt vermeyen Şallı, “Nazardan çok korkuyormuşsunuz” diye sorulması üzerine, “Herkes nazardan korkar” dedi. ‘Herhangi bir önlem aldınız mı?’ sorusuna “Ne gibi?” diye soruyla yanıt veren Şallı, “Ondan mı birlikte görülmüyorsunuz?” diye sorulması üzerine de “Çok teşekkür ederim gerçekten, güneş inanılmaz bir enerji veriyor.

Hava çok güzel Pars’ı almaya gidiyorum” diyerek hızla aracına binip Etiler’den uzaklaştı. Sinan Akçıl’la tutkulu bir aşk yaşayan Ebru Şallı’nın ilişkilerine nazar değecek diye çok fazla konuşmaması dikkatleri çekti. Ebru Şallı geçtiğimiz yıl 11 yıllık eşi Harun Tan’dan boşandıktan sonra popçu Sinan Akçıl’la aşk yaşamaya başlamış, bu medyatik aşkın reklâm aşkı olduğu öne sürülmüştü.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more