Reklamsız Sözcü

Ebru’ya şeker gibi haber

17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk soruşturması kapsamında gözaltına alınan Reza Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'e tahliye telefonu.

android-time 17:34
Ebru’ya şeker gibi haber
17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk soruşturması kapsamında gözaltına alınan Reza Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'e tahliye telefonu.

Geride bıraktığımız yılın son ayında 17 Aralık’ta ülke gündemine bomba gibi düşen Rüşvet ve Yolsuzluk soruşturmasının ilk dalgasında gözaltına alınan iş adamı Reza Zarrab, 28 Şubat’ta yani olaydan sadece iki ay sonra tahliye edildi. Hakkındaki onca delile rağmen nöbetçi hakim tarafından serbest bırakılan iş adamının evindeyse sevinç hakimdi. Zarrab’ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş kocasının gözaltına alınmasından sonra jüri üyeliğine devam ettiği Acun Ilıcalı’nın ‘ O Ses Türkiye’ programında göz yaşı dökmüştü.

ŞEKERİM KOCAN SERBEST

Reza Zarrab avukatlarının itirazı üzerine tahliye edildi. Avukatların yaptığı itiraz mahkeme tarafından bugün değerlendirildi. İş adamı Sarraf'ın avukatı Şeyda Yıldırım gün boyu karar için adliyede bekledi. Mahkemenin tahliye kararını açıklamasıyla avukat Yıldırım ilk iş olarak ünlü sanatçı Ebru Gündeş'i arayarak müjdeli haberi verdi. Avukat Yıldırım'ın, telefonla konuştuğu Gündeş'e “Kocanı akşam eve gönderiyorum. Gözün aydın şekerim” dediği öğrenildi. Haber karşısında çok sevinen Gündeş'in, görüşmede avukat Yıldırım'a teşekkür ettiği belirtildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more