Maratoncu ünlüler

Boğaziçi Köprüsü’nden önceki gün start alan 36. Vodafone İstanbul Maratonu renkli görüntülere sahne oldu.

Maratoncu ünlüler

1979 yılından günümüze kadar her yıl kesintisiz olarak koşulan ve Asya ile Avrupa kıtasını birleştiren Vodafone İstanbul Maratonu'na ünlü isimlerin ilgisi yoğundu. Aralarında Eda Taşpınar, Nasuh Mahruki, Büşra Pekin, Hakan-Gizem Hatipoğlu çiftinin bulunduğu ünlü isimler binlerce sporseverle birlikte koşarak, maratona renk kattı. Bu yıl maratona üçüncü kez katılan Eda Taşpınar koşacağı 15 kilometre noktasında gazetecilere spor hocasıyla poz verdi.

Organizasyon için üç aydır sıkı bir şekilde koşup, hazırlanan sosyetik güzel, uzun parkur öncesi kısa koşular yapmayı ihmal etmedi. 14215 numaralı göğüs numarasıyla koşan Taşpınar, “Uzun zamandır bu organizasyon için çalışıyordum. Umarım iyi bir sonuç alırım” dedi.

GÜZEL HAVAYI BEKLİYORUZ

Boğaziçi Köprüsü'nün trafiğe kapatıldığı maratonda AKUT Başkanı Nasuh Mahruki ise eşi ve sırtındaki pusetinde taşıdığı küçük oğluyla halk yürüyüşüne katıldı. Eşi Mine'yle yürürken, sırtındaki pusetin içinde taşıdığı oğlu Barlas'la objektiflere gülümseyen ünlü dağcı “Biz bugün koşmayacağız ama maratona katılan AKUT'çu arkadaşlarımıza destek vermek için buradayız. Biz de güzel havada ailece koşacağız” diye konuştu.

 

36. İstanbul Maraton Koşusu36. İstanbul Maraton Koşusu

 

Loading...