Reklamsız Sözcü

Eyvah yakalandık

Etiler Akmerkez'de alışveriş yaparken görüntülenen Fatma Girik'ten ilginç tepki.

android-time 17:19
Eyvah yakalandık
Etiler Akmerkez'de alışveriş yaparken görüntülenen Fatma Girik'ten ilginç tepki.

Türk Sineması’nın efsane oyuncusu Fatma Girik kardeşi Günay Girik ile birlikte Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Bir arkadaşına gömlek satın alan Girik, gazetecilerin beğenilerini sormayı da ihmal etmedi. Günay Girik’e sarılarak paparazilere yakalanmış gibi yapan usta sanatçı “Eyvah yakalandık” diyerek espri yaptı…Girik çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

HERKESİN SİYASET YAPMASI LAZIM

“Yeni projeler var mı, siyaset mi sinema mı?’ sorusuna Girik; “İkisini birbirinden ayıramıyorum. Siyasette çok güzel birşey, kadınların yapması lazım. Herkesin siyaset yapması lazım.” dedi.

ESKİ TÜRK FİLMLERİNİN TADI HİÇBİR ŞEYDE YOK!

Klasikleşmiş filmlerinizi izlerken neler hissediyorsunuz sorusuna Fatma Girik, “Arabaya da binsem, taksiye de binsem, nereye gitsem herkesin söylediği laf; ‘eski Türk filmlerinin tadı hiçbir şeyde yok! Gene onları seyrediyoruz’. Niye biliyor musunuz? Yokluk zamanında çekilen ve iyi niyetle çekilen İstanbul’un o günkü hali bile onları mutlu ediyor. Bilmeyen meselâ, ‘Â İstanbul Taksim Meydanı böyleymiş diyor! Orada başka birşey var, onu anlamak lazım.” dedi.  Yeni yapımları nasıl buluyorsunuz sorusuna sanatçı gülerek “Akşamları tv’yi açıp izliyorum.” diyerek yorum yapmadı.

TEKLİF GELMEDİ BEKLİYORUZ!

‘Bizi oynatmıyorsunuz’ diye yapımcılara isyanda bulunduğu hatırlatılması üzerine Girik, “Hayır öyle birşey demedim. Öyle bir isyanda bulunmadım. Bir sürü teklif gelse de ben çok seçiciyim. Vallâ öyle her rolde de oynamam. Benim kafamda hep proje var da, teklifte gelmedi, bekliyoruz! Ama o kadar da beklemiyorum” dedi. Tâbi tarihte yerinizi aldınız diye hatırlatılması üzerine Fatma Girik gülerek gazetecilere teşekkür edip Etiler’den ayrıldı.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more