Sözcü Plus Giriş
GALERİ Film ‘Pek Yakında’ partisi şimdi 23 Eylül 2014 13:52
1 Cem Yılmaz’ın 3 Ekim’de vizyona girecek filmi ‘Pek Yakında’nın ana sponsoru Pepsi komedyen ve rol arkadaşlarına parti düzenledi. SOZCU / Evren ABDULLAHOĞLU
2 Sanat dünyasından ünlü isimlerin de davetli olduğu partiye Cem Yılmaz, rol arkadaşları Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz’le aynı minibüste partiye geldi.
3 Birlikte gazetecilere poz veren Yılmaz, filmiyle ilgili olarak “Özlenen bir Yeşilçam tadını yakalayacaktır” ifadesini kullanırken, Yılmaz Erdoğan’ın gecede yer almayışıyla ilgili soruya ise espri yaparak, “Yılmaz davetliyse gelir herhalde aynı arabayla gelmemizi mi bekliyordunuz?” yanıtını verdi.
4 İlk kez yönetmenlik yaptığını söyleyen Cem Yılmaz, filmin gişe rekoru kırıp kırmayacağı sorularına ise “Tek başıma ilk defa yönetmenlik yaptım. Arkadaşlarım da benden gayet memnunlar. Rakamlar çok yukarılarda 7 milyonlarda geziniyor ama bilmem belli olmaz. 7 milyon çok iyi rakam ulaşılmaz değil” sözleriyle cevapladı.
5 Yılmaz, sürekli aynı ekip arkadaşlarıyla film yaptığı şeklinde çıkan eleştirileri ise “O büyük ihtimalle afişe bakıp, isimlerin kim olduğunu görüyorlardır oradan çıkıyor o dedikodular. The Water Diviner’da da aynı insanlarla çalıştık.
6 Bana da teklif sırasında Russell Crowe dediler gittim yine aynı Russell Crowe” diyerek, espriyle karşılık verdi.
7 Yılmaz, Russell Crowe’ın geçtiğimiz günlerde “Cem’cin şu sıralar hiç komik değilsin” şeklindeki tweet’in hatırlatılması üzerine “Beraber bir şaka yaptık. Russell Türkçe bilmiyor ama öğrenmiş işte bakın yazdı.
8 O film de Aralık’ta vizyona girecek” şeklinde konuştu. Çıkacağı Amerika turnesiyle ilgili ne kadar para kazanacağı şeklinde çıkan haberlere ise “Kaç para kazanacakmışım? Allah razı olsun birde parayı getirseler memnun olacağım” yanıtını verdi.
9 Gece için Yılmaz ve film ekibi için Feriye Lokantası, özel olarak dekore edilip, partinin yapıldığı salon, film setine dönüştürüldü. PepsiCo İçecek Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü Deniz Aktürk Erdem ise çok başarılı bir iş birliğine imza attıklarını belirterek, Cem Yılmaz’a teşekkür etti.
10 Gecede pasta kesimi için filmde konuk oyuncu olarak yer alan Yılmaz Erdoğan’ın, partiye katılması beklenirken, ünlü oyuncunun bu sırada Beşiktaş-Bursaspor maçını takip ettiği ortaya çıktı.
11 Erdoğan’ın, maçın bitiminden sonra geleceğini bildirmesiyle Cem Yılmaz ve arkadaşları üzerinde filmin afişinin bulunduğu pastayı birlikte kestiler.
12 Gecenin sürprizi ise ilerleyen dakikalarda çağrılan dansöz oldu.
13 Taksiyle gelen dansözün son hazırlıklarını kapıda yayıp, içeriye girmesiyle Cem Yılmaz ve arkadaşlarının yer aldığı partide eğlence tavan yaptı.
14 Ancak Yılmaz Erdoğan maç bitiminde de partiye katılmadı.
15 Geceye, dansöz Derya çağrıldı. Evden apar topar taksiyle gelen dansöz...
16 Güvenlik eşliğinde üzerindeki paltosunu çıkartarak parti alanına girdi.
17 Cem Yılmaz ve Ozan Güven dansözle kısa süreli karşılıklı göbek attı. Arap şarkıları çalarak oynayan oyuncu ve davetliler daha sonra dansözle göbek attı.
18 Cem Yılmaz bir ara dışarı kalabalıktan uzaklaşarak hava aldı ve...
19 Üzerindeki ter göbek şovu sonrası böyle yansıdı.
20 Deniz Akkaya gecede Cem Yılmaz’ı komedyen olarak gördüğü için eski sevgilisi Yılmaz Erdoğan’ın ve Ozan Güven’in oyunculuğunu beğendiğini söyledi.
21 Erdoğan Akkaya ile bir dönem hızlı aşk yaşamıştı.
22
23 Cem Yılmaz geceden Ozan Güven ile birlikte ayrıldı Ozan Güven’in bu arada bir bayanın çantasından aldığı emanet eşyaları gözlerden kaçmadı.
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39