Sözcü Plus Giriş
GALERİ “Fotokopilenmek istemiyorum” 10 Kasım 2014 16:11
1 Kızılırmak, geçtiğimiz akşam Cemal Reşit Rey’de gerçekleşen 4. Uluslararası Suç ve Ceza film Festivali açılış törenine katıldı. Ancak tören girişinde yakışıklı oyuncu ile güvenlik görevlileri arasında kısa süreli kriz yaşandı. SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU
2 Emre Kızılırmak, tören girişinde X-Ray cihazını kullanmadan giriş yapmak istedi. Güvelik görevlisi de yakışıklı oyuncuyu x-ray cihazından geçmeden törene alamayacağını söyledi.
3 Bu durum kısa süreli bir tartışmaya neden oldu.
4 Tören yetkilileri olaya el koyduktan sonra kısa süreli gerginlik tatlıya bağlandı.
5 Emre Kızılırmak, dediğini yaptı ve x-ray cihazını kullanmadan törene giriş yaptı. Olayın tatlıya bağlanmasından sonra yakışıklı oyuncu, gazetecilerle yaptığı sohbette ”Artık fotokopilenmek istemiyorum.
6 Elimden geldiği kadar bu zararlı cihazdan geçmemeye çalışıyorum. Her gün bu olayla defalarca karşılaştığım için artık bu tür tartışmalar bana normal geliyor.
7 Bu cihazın çok zararları var. Resmen Röntgen yerine geçiyor. Röntgenin de ne kadar zararlı olduğunu doktora gittiğimiz zaman görebiliyoruz, röntgen çektiğimiz sırada hiçbir sağlık görevlisi yanımızda kalmıyor.
8 Neden kalmıyor çünkü röntgenin zararlılarını bildikleri için. Bu cihazdan geçtiğim zaman kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum.
9 O yüzden bu x-ray cihazından geçmemek için savaş veriyorum” diye konuştu.
10