Sözcü Plus Giriş
GALERİ Galadan halı sahaya 27 Kasım 2014 08:58
1 Bütün oyuncu kadrosunun eksiksiz katıldığı galaya ilgi yoğundu. Geceye aralarında Hadise, Acun Ilıcalı, Eser Yenenler, Özge Özprinçci ve Burcu Kara gibi birçok ünlü sima katılarak arkadaşlarına destek verdiler. Filmin başrol oyunları ve tüm ekibi gösterim öncesi basın mensuplarına toplu şekilde poz verdiler. Başrol oyuncusu Murat Boz gala sonrası soluğu yakın dostları Acun Ilıcalı ve 3 Adam ile halı sahada alarak maç yaptı.SOZCU / Evren ABDULLAHOĞLU
2 Başrol oyuncularından Murat Boz film ile ilgili olarak "Benim hayalimde bir sinema filmi vardı. Çok güzel bir film yaptık, çok eğlendik. Büşra ile oynamak çok eğlenceli " dedi. Filmimin Türk Sineması'nın 100. yılında olması nedeniyle ayrı bir gurur duyduğunu belirten Boz, kadroda çok iyi isimler olduğunu bir kez daha hatırlattı.
3 Filmin diğer bir başrol oyuncusu Büşra Pekin ise " Murat çok yetenekli. Ben onun ile her projede yer alırım. Murat ile oynarken hiç zorlanmadık. Çok eğlendik ve güldük "diyerek rol arkadaşı onore etti.
4 İşadamı Hakan Baş ile yeni bir aşka yelken açan Hadise galaya üstü şeffaf altına mini etek giydiği kombin elbisesi ile katıldı. Keyfinin yerinde olan ve etrafa gülücükler saçan Hadise " Bugün canım arkadaşım Murat için geldim. Onun ilk filmin galası o yuzden bu kadar şık giyindim "dedi.
5 O Ses Türkiye yarışmasının çekimlerinden geldiğini söyleyen Hadise " Çok heyecanlıyım. Murat'ın ilk film projesi. Kendisini çok başarılı buluyorum. Kendisini severek dinliyorum ve severek izliyorum. Arkadaşı olarak bugun ona destek olmak istedim "dedi.
6 Sahnede hem star olup, sahneden indiğinde sonra insan ola bilen sanatçı olarak arkadaşını yorumlayan Hadise, " Ben onun mütevaziliğini çok seviyorum" dedi.
7 Popçu yeni sevgilisi Hakan ile ilgili olarak hayırlı olsun sorusuna" Ben buraya Murat için geldim. Başka bir konu hakkında konuşmak istemiyorum "dedi.
8
9 Gala katılanlar arasında "Hıyarlı Baba" rolü ile ünlenen Şahin Irmak ile sevgilisi Asena Tuğal ile birlikte ele ele geldi. Son zamanlarda gala gala gezdiklerini belirten Irmak " Bütün hepsi arkadaşlarımızın filmleri biz çok mutlu oluyoruz. Seyircilerin yeni filmleri seyretmesi çok güzel "dedi. Sevgilisi Asena Tuğal ile uzun bir süredir birlikte olan ve evlenecekleri konuşulan Irmak " Evet öyle bir niyetimiz var ama tarih belli değil " diyerek ilerleyen zamanlarda evliler kervanına katılacağını sinyallerini verdi.
10 Kendisi gibi müzisyen olan 18 yılık sevgilisi Demir Demirkan'dan ayrıldıktan sonra zor günler geçiren Sertab Erener galaya Model Grubu üyeleri ile birlikte geldi. Meslektaşı Murat Boz'un başrol rolünü oynadığını film ile ilgili sorulara Erener, " Ben filmi izledim.
11 Murat çok iyi bir iş çıkarmış. Birde çok komik bir film çok eğleneceğiz" dedi.
12 Vizyona yeni giren "Deliha" filmi ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Gupse Özay'da galaya katılarak arkadaşlarına destek verdi. Bu sene bir çok filmin vizyona girmeinden memnun olduğunu söyleyen Özay " Ne güzel çeşit var. Keşke her zaman böyle olsa " dedi.
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40