Reklamsız Sözcü

Oğlumu üzen kızları üzerim

Gulyabani filminde Şaman bir kadını canlandıran Perihan Savaş galaya, Yılmaz Zafer'den olan oğlu Savaş Zafer'le katıldı.

android-time 10:32
Oğlumu üzen kızları üzerim
Gulyabani filminde Şaman bir kadını canlandıran Perihan Savaş galaya, Yılmaz Zafer'den olan oğlu Savaş Zafer'le katıldı.

Oğluyla birlikte ilgi odağı olan Perihan Savaş; “Oğluma baktıkça gurur duyuyorum. Huyuda çok iyi. Evlatlarımdan Allah razı olsun beni hiç üzmediler” dedi. Oğlunun başarılı bir oyuncu olma yolunda ilerlediğini söyleyen Savaş, “Ben Onu Çok Sevdim adlı dizide Adnan Menderes’in ortanca oğlu Mutlu Menderes’i oynadı. Şu aralar oyunculuk eğitimi de alıyor. Ben de elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım” dedi.

‘Perihan Savaş nasıl bir anne?’ sorusuna Savaş Zafer, “Çok iyi bir anne.  Yaprak sarmasına bayılıyorum. Giyim konusunda bazen anneme danışırım” dedi. Bunun üzerine Perihan Savaş, “Bende oğluma erkek gözüyle bak bakalım nasılım diye sorarım, o zaman fikrini söyler, hiç kıskanç değildir, bana güvenir” dedi.

KIZLAR OĞLUMU ÜZERLERSE BENDE ONLARI ÜZERİM

‘Oğlunuzun sevgilisine müdahale eder misiniz?’ sorusuna Perihan Savaş, “Hayır müdahale etmem ama oğlumu üzerse bende onu üzerim. İşte o içimizdeki Şaman çıkar ortaya, tırnaklarım uzamaya başlar, bir cadılaşırım… İkisinede ama aynı davranırım oğlumda onu üzerse tırnaklarım yine uzar…” dedi. ‘Gelinininiz sizi istemezse ne yaparsınız?’ sorusuna ise Perihan Savaş gülerek “Saçını yolarım” dedi.

 ‘ANGUT’ÇUM YILMAZ’DAN KALDI…’

Perihan Savaş bir soru üzerine, ‘Sevdiğime canım diye hitap ederim” derken ‘En ilginç hitap şekliniz nedir?’ sorusuna da “Rahmetli Yılmaz’dan kalan ‘Angut’cum’ lafı vardır, onu da kullanırım. Angut aslında bir kuş türü… Yılmaz sevdiklerine hep onu söylerdi ondan alıştım, hatta torunuma bile onu öğrettim…” dedi.

ÜZERİNE GİDİNCE PARLIYOR!

‘Anneninizin en sevmediği huy nedir?’ sorusuna Savaş Zafer, “Bir şeyin üzerine çok gidince bir anda parlıyor! Kendisinin de ısrarcı yönü var, benim de ısrarcı yönüm var. İkisi bir araya gelip çatışınca annem çıldırıyor…” dedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more