Reklamsız Sözcü

Hilal banyoya değil kapıya!

Son olarak çektiği küfürlü kliple konuşulan Hilal Cebeci'nin büyük talihsizliği.

android-time 10:19
Hilal banyoya değil kapıya!
Son olarak çektiği küfürlü kliple konuşulan Hilal Cebeci'nin büyük talihsizliği.

Şarkıcı Hilal Cebeci önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündeme gelen Cebeci bu kez de son şarkısı olan Senden İyi Yaparım şarkısındaki küfürle gündeme geldi. Şarkısındaki küfür yüzünden sansüre uğrayan klip yayınlanmadı.

KAPIYA ÇARPMIŞ

Şarkıcının gözündeki morluksa dikkatlerden kaçmadı. Sabah uykulu uykulu banyoya girerken kapıya çarptığını söyleyen Hilal Cebeci ancak bu kadar kapatabildim. Bu günlerde üzerimde bi nazar var heralde şeklinde konuştu. Gazeteciler bu kadar da olmaz derken Cebeci’nin son bombasıysa yaptığı trafik kazası oldu.Yolda aracı ile giderken kamyonun kendisine çarptığını söyleyen seksi şarkıcı, aracında büyük hasarların olduğunu ama kendisine bir şey olmadığını açıkladı.

PANİK ATAK TEDAVİSİ GÖRDÜM

Geçtiğimiz günlerde şiddetli panik ataklar geçirdiğini söyleyen güzel şarkıcı boğazımda kalacak korkusu ile yemek bile yiyemiyordum ama uzman doktorlar eşliğinde tedavi oldum şimdi daha rahatım dedi. Son olarak kıyafetleri ile ilgili konuşan Hilal Cebeci son günlerde sık sık gündeme gelen kürk ve hayvan ürünleri giyenlere taş attı. Üzerindeki hiç bir şeyin hayvan ürünü olmadığını belirtti.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:2603.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more