İşte merakla beklenen Son Umut!

Oscar Ödüllü aktör Russell Crowe’un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği; Son Umut (Water Diviner) filminin fragmanı yayınlandı.

İşte merakla beklenen Son Umut!

Oscar Ödüllü aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği; Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz'ın rol aldığı Son Umut (Water Diviner) filminin fragmanı yayınlandı.

Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği; Türk, Avustralya ve ABD yapımı Son Umut (Water Diviner) filminin fragmanı yayınlandı. Russell Crowe'un yanı sıra Olga Kurylenko, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın rol aldığı film, Çanakkale Savaşı'ndan 4 yıl sonra savaşa gönderdiği üç oğlunun kaderini öğrenmek üzere İstanbul'a gelen Avustralyalı çiftçi Connor'ın hikâyesini konu ediniyor.

Çanakkale Savaşı'nın 100. Yılında Vizyonda!
Çanakkale Savaşı'nın 100. yılında gösterimde olacak filmin galası, 05 Aralık 2014 tarihinde Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek. 26 Aralık tarihinde vizyona girecek olan Son Umut, Türkiye'de NuLook İstanbul tarafından gösterime sunulacak ve Mars Dağıtım tarafından dağıtılacak.

Loading...