Kliple ortaya çıkan gerçek

Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur hakkında ortaya çıkan gerçek.

Kliple ortaya çıkan gerçek

Müslüm Gürses'le 30 yıl birlikte yaşadığı evinden ayrılıp Beylikdüzün'de yaşamaya başlayan Muhterem Nur'un yeni yaşamı İzzet Yıldızhan'ın klip çekiminde ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, ünlü sanatçıyla  30 yıl birlikte yaşadığı Bakırköy Kartaltepe’deki evinden çıkıp Beylikdüzü'ne yerleştiği ortaya çıktı. Müslüm Gürses'le yaşadığı evinde anıların gözünün önüne geldiği için Bakırköy'deki evinden ayrılma kararı aldığı iddia edilen Nur, Beylikdüzü'ndeki evinin kapılarını ilk kez ünlü Türkücü İzzet Yıldızhan'a açtı. Ünlü türkücü, albümünde yer alan ve yıllar önce Müslüm Gürses'in seslendirdiği “Bakışların Bir Ok Sanki” adlı şarkıya klip çekti. Klip, Muhterem Nur'un Beylikdüzü'ndeki evinde gerçekleşti.

İZZET BENİM KARDEŞİM

Yönetmen Kemal Başbuğ'un çektiği klipte Muhterem Nur da görev aldı. Klip çekiminde İzzet Yıldızhan ile birlikte kameralar karşısına çıkan Muhterem Nur,”İzzet benim kardeşim. Rahmetli eşimin de çok sevdiği bir insan. Müslüm'ün de güzel bir parçasını seslendirmiş. Bu şarkı için klip çekeceklerini söylediler. Ben de severek kabul ettim. Çok güzel okudu şarkıyı. Okurken beni de ağlattı. İnşallah iyi bir proje ortaya çıkar ve çıkacağında inanıyorum.

SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Böyle bir şey yaptığım için Müslüm bana kızar belki ama İzzet'i çok sevdiğimden dolayı kırmadım” derken, İzzet Yıldızhan'da “Ben her albümümde Müslüm ağabeyin bir şarkısına yer veriyorum. Müslüm ağabeye saygımı, sevgimi ve ona olan hayranlığımı dile getirmek için yapıyorum. Allah rahmet eylesin bize böyle eserler bıraktığı için kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca sağolsun Muhterem Abla bize ilk defa evinin kapılarını açtı ve beni kabul ettiği için kendisine de sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Müslüm'ün öleceğini biliyordumMüslüm’ün öleceğini biliyordum
O Ses Türkiye'de Müslüm Gürses şarkısı mest ettiO Ses Türkiye’de Müslüm Gürses şarkısı mest etti
Müslüm Gürses Müzesi'ne yoğun ilgiMüslüm Gürses Müzesi’ne yoğun ilgi

 

Loading...