Reklamsız Sözcü

Kurt Seyit ve Şura set arkası

Mart ayında ekranlara gelecek Kurt Seyit ve Şura'nın Rusya'daki setinden ilginç görüntüler.

android-time 14:08
Kurt Seyit ve Şura set arkası
Mart ayında ekranlara gelecek Kurt Seyit ve Şura'nın Rusya'daki setinden ilginç görüntüler.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah’ın başrolü paylaştığı ‘Kurt Seyit ve Şura’nın çekimleri Rusya’nın St. Petersburg kentinde devam ediyor. Yapıma, Rus medyası da büyük ilgi gösteriyor. Rusya’nın Sesi’nde dizi setinden fotoğraflar eşliğinde diziyle ilgili ilginç bilgilere yer verildi.

‘İmparatorluk yıkıntıları üzerinde vals’ başlığıyla kullanılan haberde, konu ayrıntılı şekilde aktarılıyor. Sette çalışanların gizlilik anlaşması imzaladığı vurgulandıktan sonra da Rus çekim grubunun bir üyesinin ağzından şu ifadelere yer veriliyor:

Şahsen ben, Türk televizyon ekibinin, kendilerini tamamen ve bütünüyle işe adayan olağandışı çalışkan insanlar olduğunu söyleyebilirim. Biz, 12 saatlik çekim gününe alışığız, Türk konuklarımız ise 16 saat çalışıyor. Çalışmamız öyle bir ayarlandı ki her bir görevi iki kişi yürütüyor. Örneğin, biri Türk diğeri Rus iki yönetmenimiz var. Biri Türk, diğeri Rus iki film seti yöneticisi var.

İRİ YAPILI KIZLARIMIZ ÜZÜLÜYOR

Rus basınında yer alan haberde, setten şu bilgiler aktarılıyor: Türk ekibi takma saçtan takıya, ayakkabıdan elbiseye her şeyi Türkiye’den getirdi. Bu yüzden kadın giysilerinin çoğu ince yapılı kadınlar için. Diziye katılamayan iri yapılı kızlarımız çok üzülüyor. Yine de kendilerini çar ailesi ve Dünya Savaşı döneminin çağdaşları olarak hissetmelerini sağlamamız için yalvarmaya devam ediyor. Nermin Bezmen’in romanından uyarlanan ve Kıvanç Tatlıtuğ , Farah Zeynep Abdullah, Ushan Çakır, Birkan Sokullu, Seda Güven, Sarp Can Köroğlu, Berk Erçen ve Serdar Gökhan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kurt Seyit ve Şura Mart ayında Star TV ekranında olacak.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more