Sözcü Plus Giriş
GALERİ O sahneler böyle çekildi 2 Kasım 2014 02:05
1 Bazen tanımadıkları bazen de tanıyıp hiç hoşlanmadıkları insanları seviyormuş gibi yapmak oyuncuların görevinin bir parçası. Hatta bazen seviyormuş gibi yapmanın da ötesine geçip aynı yatağa girmek zorunda bile kalabiliyorlar. Seyretmesi belki keyifli olabilir ama ya oyuncular o sahneler çekilirken ne hissediyorlar. Çevrelerinde onlara komut veren bir yönetmen ve onlarca set elemanı varken çok özel bir anı canlandırmak gerçekten de pek kolay olmasa gerek.
2 Yönetmen Joe Carnahan, yakında vizyona girecek yeni filmi "Stretch"ten bir sahnenin kamera arkası görüntülerini internetten paylaştı.
3 Bu görüntülerde Brooklyn Decker ve Patrick Wilson, rol icabı Hollywood usulü sevişiyor.
4 Bu sahne filmlerde yıldız oyuncuların gerçekten sevişip sevişmedikleri konusundaki şüpheleri aydınlatacak nitelikte. Bir notu da verelim Patrick Wilson'ın sırtındaki ter aslında ter değil, spreyle yapılıyor.
5 Bu arada oyuncu Ashton Kutcher'ın bu videoyu Facebook'tan paylaşıp "Evet buna benziyor" dediğini de belirtelim.
6 Sinemanın ünlü oyuncuları bu tür aşk sahnelerinin çekimi sırasında neler hissettiklerini anlattı.
7 Anne Hathaway `Love&Other Drugs - Aşk Sarhoşo` filmindeki seks sahneleri için, "İnsanların önünde kıyafetlerinizi çıkarmanız gereken o an çok utanç verici. Sahile bikini ile gitmememin bir sebebi var" dedi.
8 Lars Von Trier`in son filmi `Nymphomaniac`ta rol alan Shia LeBeouf, "Her şey gerçek, ne görüyorsanız oluyor. İllegal kısımlar sansürleniyor" diyor.
9 Michelle Williams, `Blue Valentine - Aşk ve Küller` filminde Ryan Gosling ile olan seks sahneleri için "O gün yataktan pek de neşeyle çıkmadım" dedi.
10 Natalie Portman, Ashton Kutcher ile birlikte rol aldığı `No Strings Attached - Bağlanmak Yok` filmindeki sahneler için "Ben duruma pek olgun yaklaşmıyorum ve utanıyorum. O nedenle sahneleri sonra izlemek ve emin olmak istiyorum" dedi.
11 Mila Kunis `Siyah Kuğu - Black Swan` filminde Natalie Portman ile çektiği seks sahnesi için "Seks sahneleri kimle olursa olsun zor. Arkadasınız olması, kadın ya da erkek olması fark etmiyor" dedi.
12 Ewan McGregor seks sahneleri için "Oldukça tuhaf ve garip bir şey" dedi.
13 `The Wolf of Wall Street - Para Avcısı` filmindeki sevişme sahnesi hakkında Leonardo DiCaprio, "Bir noktadan sonra her şey size kalıyor. Elinizden geleni esirgememeli tam anlamıyla kendinizi vermelisiniz" dedi.
14 Byran Cranston `Larry Crowne` filminde Julia Roberts ile olan seks sahnesi için "Onun üzerinde yatıyorum ve ne giyiyorum biliyor musunuz? Anthony Weiner`dan daha az kıyafet giyiyorum" dedi.
15 Justin Timberlake `Friends with Benefits - Arkadaştan Öte` filminde Mila Kunis ile çektiği seks sahneleri için " 150 kişilik bir ekip sizi izliyor ve her yerinizi görüyor. Çok rahatsız bir durum, bütün olay çok yanlış" dedi.
16 Cameron Diaz, `Kötü Öğretmen - Bad Teacher` filminde Justin Timberlake ile oynadığı sahne için "Her anı absürddü. Hepimiz gülme krizine girdik" dedi.
17 'Aylavyu' filminin yönetmeni Sermiyan Midyat rol arkadaşı Kathie Gill ile ilgili bir itirafta bulundu. Midyat 'Katie ile öpüşürken sevgilim bizi izledi, çok soğukkanlıydı!' dedi.
18
19