Sokak ortasında dudaklarına yapıştı

Güldür Güldür programında izlediğimiz Okan Çabalar İrem Sak'tan ayrıldıktan sonra aşk hayatında hız kesmedi.

Sokak ortasında dudaklarına yapıştı

Oyuncu önceki gece Mehtap Bayri ile Cihangir’de sokak ortasında öpüşürken görüntülendi. Smyrna adlı mekanda kalabalık bir arkadaş grubu ile oturup içki içen çift basın mensuplarının kendilerini görüntülediğinden habersiz olarak defalarca öpüştü.

34 yaşında olan Okan Çabalar’ın 37 yaşındaki Mehtap Bayri ile yaklaşık 2 haftadır aşk yaşadığı öğrenildi. Taze aşıklar defalarca öpüştükleri mekandan çıkışta bu defa sokak ortasında öpüşmeye başladı. Sevgilisini aracına bindirirken sarılan Çabalar, Bayri’yi bırakmak istemeyince “Gitmeni istemiyorum” dedi.

KAÇAMAKLARI SAYMAKLA BİTMİYOR

Tecrübeli oyuncu Mehtap Bayri arkadaşlarını daha fazla bekletmeyerek aracına binip oradan ayrılırken, Çabalar bir anda patlayan flaşlar ile neye uğradığını şaşırdı. Oyuncu bir anda sevgilisini aracın başında bırakarak hızlı adımlar ile oradan uzaklaştı.

Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan oyuncu 2 yıl aşk yaşadığı İrem Sak’tan 3 ay önce ayrılmıştı. Yeni bir aşka yelken açan Çabalar geçtiğimiz yılda kendisinden 19 yaş büyük Sumru Yavrucuk ile bir balıkçı çıkışında kaçamak yaparken yakalanmıştı.

Benim olacaksın SumruBenim olacaksın Sumru
Loading...