Pijamalı Adamlar sokağa indi

Bahariye Caddesi'nde çizgili pijamalarıyla tur atan bu adamlar kim?

Pijamalı Adamlar sokağa indi

Seksenler dizisinin başarılı ismi Necmi Yapıcı’nın kaleme aldığı, İstanbul Meydan Sahnesi oyuncuları tarafından sahnelenen ”Pijamalı Adamlar”, halkın yoğun ilgisine, halka inerek teşekkür etti.

 

Sahnelenmeye başladığı günden bugüne neredeyse her oyununu kapalı gişe oynayan Necmi Yapıcı ve Ceyhun Fersoy’un dışında Erdem Baş, Cem Aksakal, Murat Ergür, Faruk Sofuoğlu ve Ufuk Yapıcı’nın da kadrosunda yer aldığı ”Pijamalı Adamlar”, Kadıköy Bahariye Caddesi'nde halkla kucaklaştı. Bazı hayranlarına muzif şakalar yapan, bazı hayranları ile uzun uzun sohbetler edip oyunları hakkında bilgi veren ekip, kendileri ile fotoğraf çekilmek isteyenleri de kırmayarak bu anları ölümsüzleştirdi.

 

Bahariye Caddesi’nde çizgili pijamalarıyla renkli görüntülere imza atan ünlü oyunculardan Ceyhun Fersoy; ”Herkesin hayatında bir kez olsun görmesi gereken bir oyun. Allah nasip ederse bu formatı televizyona da taşıyıp, bir ekran komedisi olarak insanların beğenisine sunmayı düşünüyoruz.” derken, oyunun aynı zamanda yar ve yönetmeni olan Necmi Yapıcı ise, ”Halkın yoğun ilgisine halka inerek teşekkür etmek, henüz bu oyunu izlemeyenleri de oyunumuza davet etmek istedik. Ceyhun’un da dediği gibi. Bence de insanlar kendilerinden çok şey bulacakları bu oyunu mutlaka bir kez olsun izlemeli.” ifadelerini kullanarak diğer oyuncu arkadaşları ile birlikte herkesi oyuna davet etti.

 

Cadde boyunca devam eden yürüyüşlerinde genç-yaşlı birçok insanın yoğun ilgisi ile karşılaşan ”Pijamalı Adamlar”, yürüyüşlerini alkışlar arasında tamamladılar.

 

 

Miley, Schwarzenegger'i öptüMiley, Schwarzenegger’i öptü

 

 

Gupse Özay kimdirGupse Özay kimdir

 

 

 

 

Loading...