Reklamsız Sözcü

Büyükler de yanlış konuşur

Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 4 filmi için Haldun Dormen'le başlayan söz düellosu Zeki Alasya ile devam ediyor.

android-time 11:30
Büyükler de yanlış konuşur
Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 4 filmi için Haldun Dormen'le başlayan söz düellosu Zeki Alasya ile devam ediyor.

Başarılı komedyen son filmi Recep İvedik 4 filminin vizyona girmesi için gün sayarken bir yandan da yarattığı Recep İvedik karakterinin sözcülüğünü ve savunmasını yapıyor. Haldun Dormen’in Şahan Gökbakar küfürlü komedi yapıyor o küfürbaz Cem Yılmaz’sa sanatçıdır açıklamasına sert tepki göstermişti. Dormen, “Şahan Gökbakar'la Cem Yılmaz'ı aynı kategoriye koyamayacağım, çünkü Cem Yılmaz büyük sanatçı. Recep İvedik serisi de beni ilgilendirmiyor. Küfrün durduk yere kullanılması beni üzüyor” demiş, Gökbakar da Twitter'ından sanatçıya “Sakin ol ihtiyar. Ona buna sataşacağına, hayatın tadını çıkar” diye seslenmişti. Dün “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanan Zeki Alasya, “Şahan, Haldun Dormen'e söyledikleriyle yanlış yapmış. Cem Yılmaz'ı ben de çok beğeniyorum. Recep İvedik'i de izlemedim. Öyle boş şeylere harcayacak vaktim yok. Şahan'ı çok beğenirim ama Recep İvedik ile kolay para kazanmanın yolunu seçmiş. Şahan Gökbakar, Recep İvedik için rol teklif etse kabul etmem.Vaktim olsa da Recep İvedik 4 filmini izlemeyeceğim” dedi.

ŞAHAN’DAN ZEKİ ALASYA’YA GÖNDERME

Tıpkı Haldun Dormen’e verdiği tepki gibi Zeki Alasya’nın açıklamalarına da anında tepkisini gösteren Şahan Gökbakar, ilk olarak twitter hesabından Zeki Alasya ve Metin Akpınar’ın filmlerinden, içinde o… çocuğu gibi galiz küfürlerin edildiği bir sahneyi “Siz hic etmiyodunuz kufur!isin garibi bu ettigi kufurler hicbirzaman Recepte olmadi” notuyla paylaştı. Hızını alamayan Şahan Gökbakar, tweetlerinin devamındaysa, şunları söyledi:

Şahan Gökbakar@sgokbakar

Yillarin Geyigi izlemeden bilmeden,Recepi karalamak.Her film oncesi turer bunlar.Bosveeeeer deyip kulak tikamak lazim.buda konuya noktamdir.

Şahan Gökbakar@sgokbakar

“Buyukler ne derse dogrudur” u bi kenara birakmak lazim toplum olarak.Goruyosunuz buyuklerde bazen yanlis konusur.dogru sozun yasi olmaz.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:3706.02.2014
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more