Kameranı kapat otoparka gel!

Rıza Kocaoğlu, Lal Denizli aşkı Mustafa Denizli’nin onaylamamasına rağmen sürüyor.

Kameranı kapat otoparka gel!

Mustafa Denizli’nin 20 yaşındaki kızı Lal ile kendisinden 15 yaş büyük oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun geçen yaz Bodrum’da başlayan ilişkileri geçtiğimiz günlerde bitmişti. Mustafa Denizli, Kocaoğlu’nun 20 yaşındaki kızından 15 yaş büyük olması ve uyuşturucu davasında yargılanması nedeniyle bu ilişkiye onay vermemişti. Sık sık Hayal Kahvesi’nde eğlenen çift, son günlerde ayrı ayrı mekana gelmeye başlamış ve Kocaoğlu da arkadaşlarına “Biz ayrıldık” açıklamasını yapmıştı.

İkili bu açıklamasından sonra önceki gece Cihangir’de görüntülendi. Rıza Kocaoğlu bir mekanda Melike İpek Yalova ve arkadaşları ile otururken, Lal Denizli de sevgilisinin tam karşısında bulunan Smyrna adlı mekanda arkadaşları ile oturdu.
SEN OTOPARKA GEL

Lal Denizli basın mensuplarının olduğundan habersiz sevgilisi Rıza Kocaoğlu’nun yanına gidecekken bir anda patlayan flaşlar ile tekrar mekanın içine kaçtı. Denizli yaklaşık yarım saat mekanda bekleyerek dayanamayıp sevgilisinin yanına giderek öpüşüp selamlaştılar.

Birlikte aynı mekanda oturan ikili basın mensuplarının kalabalık olması nedeni ile yan yana değil, karşılıklı oturdular. Muhabirlerin sorularına yanıt vermeyen ikili gerilirken Kocaoğlu, “Bunları kameralar önünde konuşmayalım” dedi. Bir muhabire de gözdağı veren oyuncu “Seninle kameralar olmadan yan taraftaki otoparkta konuşuruz” dedi.

Rıza Kocaoğlu sevgilisi ile Çeşme gecelerindeRıza Kocaoğlu sevgilisi ile Çeşme gecelerinde
Loading...