Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş döndü

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nden Gökova Körfezi ve Yunanistan'a ait Sömbeki (Simi) ve Rodos adalarını kapsayan iki haftalık mavi yolculuğa çıkan işadamı Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş, bugün akşam saatlerinde ilçeye döndü.

Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş döndü

Yaz tatili için geldiği ilçede “Denizde hırsız var” diye bağıran üniversite öğrencilerini korumalarına dövdürdüğü iddiasıyla bir kez daha gündeme gelen, polis merkezinde ifade verdikten sonra 48 metrelik ’60. Years’ adlı iki direkli süper lüks yatla mavi yolculuğa çıkan Rıza Sarraf, iki hafta sonra ilçeye döndü.

Süper lüks yat, akşam saatlerinde Bodrum Milta Marina’ya demirledi. Yat personelinin Sarraf, Gündeş ve arkadaşlarının yattan inişinden önce dürbün ile çevreyi gözlemesi dikkati çekti. Ebru Gündeş, Emel Müftüoğlu, Müftüoğlu’nun kızı Çağrı Müftüoğlu ve diğer sanatçı arkadaşları müzik aletleri ile yattan inerek marinada kendilerini bekleyen otomobile binerek ayrıldı. Sarraf ise yatın arkasından bindiği bot ile Ebru Gündeş’ten farklı bir yerde karaya çıkarak gözlerden uzaklaştı.

Rihanna Gündeş!Rihanna Gündeş!